Zamiast tradycyjnego dziecięcego przyjęcia urodzinowego w domu, można zorganizować je np.: w wesołym miasteczku czy parku trampolin. Oryginalnym pomysłem na prezent dla dziecka są również urodziny w siodle, czyli organizacja zabawy dla najmłodszych na terenie stajni.

Rodzinny park rozrywki dla dziecka

Oryginalnych pomysłów na prezenty urodzinowe można szukać na stronie internetowej: prezentmarzen.com, w zakładce „Dla dzieci”. Jednym z nich jest zorganizowanie urodzin dziecka na terenie rodzinnego parku rozrywki, np.: Magicznych Ogrodów w Janowcu, Energylandii w Zatorze czy Juraparku w Bałtowie. Każde miejsce ma swój niepowtarzalny urok i odmienne atrakcje, które zadowolą maluchy w każdym wieku.

  • Magiczne ogrody

Rodzinny park rozrywki w Janowcu to magiczne miejsce, gdzie na kilkuhektarowym terenie na dzieci czekają takie atrakcje jak: marchewkowe pole, dom czarodzieja, krasnoludzki gród czy smocze gniazdo. Oprócz dziecięcych kolejek, huśtawek i zjeżdżalni, goście mogą korzystać z miejsc do odpoczynku, restauracji, placów zabaw, a także sklepów z pamiątkami. 

  • Energylandia w Zatorze

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce i doskonałe miejsce na organizację dziecięcego przyjęcia urodzinowego. Na najmłodszych gości czeka strefa dziecięca oraz familijna, gdzie można korzystać z mini rollercoasterów, karuzel, zjeżdżalni, elektronicznych samochodów czy przejażdżek widokowych. Specjalnie wydzielona wodna strefa stylizowana jest na tropikalną wyspę. Na jej terenie znajdują się 3 baseny z podgrzewaną wodą, gdzie maluchy mogą bawić się pod okiem ratowników i animatorów. 

  • Rodzinny park rozrywki w Bałtowie

Park rozrywki w Bałtowie to rewelacyjne miejsce dla wszystkich miłośników zwierząt, a zwłaszcza dinozaurów. Cały teren wesołego miasteczka jest bowiem wypełniony replikami tych ogromnych prehistorycznych stworzeń. W parku znajdą rozrywkę zarówno dzieci, jak i dorośli. Goście mogą korzystać z karuzel, statku pirackiego, basenów z kulkami, wodnych atrakcji czy gokartów. 

Urodziny w parku trampolin

Park trampolin to miejsce, które przypadnie do gustu dzieciom lubiącym spędzać czas w sposób aktywny. Istnieje możliwość przygotowania maluchom oddzielnego pokoju, gdzie będzie czekać na nich poczęstunek. Każde dziecko otrzymuje antypoślizgowe skarpetki i bawi się pod czujnym okiem instruktora. Sala z trampolinami wypełniona jest basenami z miękkimi gąbkami, przez co upadki z wysokości są całkowicie bezpieczne.

Dziecięce urodziny w siodle

Urodziny w siodle to oryginalny pomysł na przyjęcie dla najmłodszych. Zabawa trwa kilka godzin i odbywa się w stajni. Dzieci pod okiem instruktora, korzystają z takich atrakcji, jak: zapoznanie z końmi, nauka ich czyszczenia oraz dosiadania a także przejażdżka po terenie obiektu. Przyjęcie urodzinowe w stajni to gwarancja niezapomnianej przygody i możliwość obcowania z przyjaznymi i łagodnymi zwierzętami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here