skup książek - Katowice

Każdy miłośnik czytania doskonale wie, jak trudno pomieścić wszystkie książki w domowej biblioteczce. Spora część osób wybiera elektroniczne czytniki, natomiast nic nie zastąpi możliwości trzymania lektury w dłoni i przerzucania stron palcami. Skup książek – Katowice to oferta dla każdego, kto choć trochę lubi czytać. Znajdziemy tu wiele ciekawych tytułów do kupienia oraz mamy możliwość sprzedawania swoich książek. Spróbuj sam!

Jak działa skup książek – Katowice?

Skup książek to miejsce, w którym w łatwy sposób możesz pozbyć się chociaż części swojej domowej biblioteczki. Możesz to zrobić między innymi, aby zwolnić miejsce na nowe tytuły. Wystarczy, że wybierzesz kilka książek, a następnie wpiszesz ich numery ISBN w wyszukiwarkę na stronie skupu. Po chwili otrzymasz kwotę, którą skup jest w stanie zaoferować za konkretny tytuł. Pamiętaj, że minimalna kwota transakcji to 40 zł, dlatego lepiej przygotować sobie kilka książek. Gdy pomyślnie zweryfikujemy wszystkie książki, wybieramy formę wysyłki.

Jakie formy wysyłki dostępne są w Skup Szop?

Podczas sprzedaży książek, mamy do wyboru dwie opcje wysyłki. Pierwsza z nich to przesyłka indywidualna, czyli osobiście nadajemy paczkę. Korzystając z tej opcji, do naszej wyceny za książki zostanie dodany zwrot w wysokości 7 zł. Drugą opcją jest skorzystanie z usług kuriera. Skup Szop w pełni opłaca wysyłkę, a my czekamy na kuriera, który zapuka do naszych drzwi. Nie musimy martwić się o etykietę wysyłkową, gdyż kurier zabierze ją ze sobą, dlatego wystarczy, że zapakujemy książki.

Jak odpowiednio zapakować paczkę z książkami?

Gdy zdecydujemy się sprzedać nasze książki, powinniśmy je zapakować i wysłać bądź oddać kurierowi. Należy pamiętać, że błędne pakowanie książek, może wpłynąć negatywnie na ich stan. Im lepszy stan książki, tym milej trzymać ją w dłoniach, dlatego warto zadbać o nasze egzemplarze, tak aby nowy właściciel był w pełni zadowolony. Pamiętaj, że książki nie powinny się ruszać w paczce. Możesz wypełnić wolną przestrzeń między innymi: folią bąbelkową, papierem czy tekturą. Przed wysłaniem upewnij się, czy podane przez ciebie dane (takie jak nazwisko, adres czy numer konta bankowego) się zgadzają. Dodatkowo sprawdź czy zapakowałeś wszystkie zadeklarowane tytuły.

Czy w skupie mogę również kupić książki?

Oczywiście, że tak! Szkup Szop oferuje wiele ciekawych tytułów w atrakcyjnych cenach. Wśród wielu kategorii każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Możemy zdecydować się na romanse, kryminały, książki o tematyce podróżniczej czy te dedykowane dzieciom. Każdy egzemplarz posiada również oznaczenie, świadczące o jego stanie. Dlatego zamawiając książkę, wiemy od razu czy posiada jakieś śladu użytkowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here