PureVision – przegląd i parametry

0
1270

PureVision to silikonowo-hydrożelowe soczewki firmy Bausch & Lomb wykorzystujące materiał AerGel, a charakteryzują się one wyjątkowo dobrą widocznością i komfortem. Ich specjalna konstrukcja optyczna zmniejsza aberrację, dzięki czemu widziane przedmioty wydają się ostrzejsze i wyraźniejsze, a jednocześnie zapewnia wygodne dopasowanie do oka. AerGel pozwala na to, aby naturalny poziom tlenu docierał do oczu użytkownika i by soczewki były odporne na gromadzenie się białka. Wysoka jakość wykonania, innowacje technologiczne oraz komfort użytkowania sprawiają, że soczewki PureVision cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem wśród klientów, będąc w efekcie jedną z najlepiej rozpoznawanych marek w branży.

Cechy i zalety soczewek kontaktowych PureVision

Najważniejsze zalety soczewek PureVision obejmują:

– Asferyczną konstrukcję o wysokiej rozdzielczości, która zapewnia doskonałą widoczność.
– Długowieczność. PureVision mogą być noszone nawet do 30 dni (w zależności od codziennego zużycia) z wydłużonym harmonogramem noszenia do 7 dni.
– Unikalny materiał AerGel, który redukuje średnią ilość zbierających się zanieczyszczeń i zapewnia uczucie wilgoci przez cały dzień. Pozwala również na dotarcie naturalnego poziomu tlenu do oka, dzięki czemu oczy pozostają dłużej białe i zdrowe.

Ulepszona konstrukcja

Soczewki kontaktowe PureVision mają ulepszoną konstrukcję optyczną, aby skorygować aberrację sferyczną, naturalne zjawisko, w którym promienie światła załamują się pod różnymi kątami, gdy przechodzą przez oko. Pozostawiona nieskorygowana aberracja sferyczna może skutkować niższą niż optymalną jakością wizualną. Flagowe soczewki  firmy Bausch & Lomb eliminują ten problem.

Kto powinien rozważyć użytkowanie PureVision?

Soczewki PureVision są idealne dla osób poszukujących maksymalnej wydajności widzenia, bez konieczności rezygnacji z komfortu i wygody. Świetnie nadają się również dla tych osób, które chcą nosić soczewki kontaktowe codziennie, a nawet przez noc (zgodnie z zaleceniami lekarza, rzecz jasna). Soczewki z tej linii występują ponadto w dwóch wyspecjalizowanych formach, które skierowane są do konkretnych użytkowników szkieł kontaktowych.

PureVision Toric

Soczewki kontaktowe PureVision Toric są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Ich unikalna konstrukcja zapewnia, że pozostają na miejscu – dzięki czemu użytkownik może cieszyć się obrazem wyraźnym pod każdym kątem. Oferują wszystkie zalety soczewek kontaktowych PureVision oraz korekcję astygmatyzmu.

PureVision Multi-Focal

Soczewki wieloogniskowe PureVision stanowią alternatywę dla okularów do czytania lub okularów dwuogniskowych. Pozwalają widzieć wyraźnie zarówno z bliska, ze średniej odległości jak i z daleko. Konstrukcja optyczna PureVision Multi-Focal umożliwia instynktownie znaleźć strefę zapewniającą optymalne ustawienie ostrości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here