Klinika weterynaryjna Kurosz – najlepsza lecznica dla Twojego pupila

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez swojego zwierzaka domowego. Codzienne zabawy, spacery oraz wspólny odpoczynek z naszymi pupilami bardzo nas jednoczy i zbliża do siebie. Kiedy nasz pieszczoch zaczyna źle się czuć lub dopada go choroba zaczynamy się denerwować i obawiamy się o jego zdrowie. Zwierzęta domowe często traktowane są , jak członkowie rodziny. Dlatego w wypadku choroby szukamy dla nich najlepszej opieki.

Dobrym rozwiązaniem są profesjonalne kliniki, które bazują na nowoczesnym sprzęcie i zatrudniają wykwalifikowanych weterynarzy. Renomowaną i doświadczoną kliniką weterynaryjną jest klinikakurosz. Zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim i dysponuje innowacyjnym sprzętem wysokiej jakości. W klinice zwierzęta są pod bardzo dobrą opieką, dodatkowo ich właściciele mogą liczyć na wsparcie i pomoc.

Oferta kliniki weterynaryjnej Kurosz

Klinika działa zgodnie ze swoimi wyznaczonymi od początku ideami i przede wszystkim stara się mieć na uwadze przywracanie zdrowia oraz zmniejszanie cierpienia zwierząt. Każdy pacjent jest tutaj traktowany na wysokim poziomie. Weterynarze opiekujący się zwierzętami współpracują z różnymi specjalistami w celu znalezienia najlepszej metody leczenia. Klinika Kurosz działa zgodnie z najlepszymi i najmniej inwazyjnymi procedurami medycznymi. Zatrudniani weterynarze chętnie podejmują się najcięższych zadań i walczą o zdrowie każdego pacjenta.

Klinika Kurosz pochwalić się może nowoczesnymi urządzeniami, bez których ich praca nie byłaby, aż tak efektowna. Na wyposażeniu lecznicy znajduje się między innymi: aparat USG i RTG, aparat EKG BTL, tomograf weterynaryjny, urządzenie pozwalające na wykonywanie badań endoskopowych, a także testy alergiczne.

Podczas leczenie weterynarze stosują nieinwazyjne i zoptymalizowane leki, które nie mają negatywnego wpływu na zdrowie zwierząt. Dzięki temu nie narażają ich na dodatkowe choroby i  zawsze wybierają najlepsze metody leczenia. Dodatkowo klinika dba o właścicieli zwierząt, dobra i ustala wspólnie z nimi sposób leczenia, a także informuje o wszystkich kosztach.

Tomograf weterynaryjny – niezawodne urządzenie, jakim dysponuje klinika Kurosz

Klinika Kurosz wykonuje wizyty internistyczne, nagłe oraz specjalistyczne. Prowadzi konsultacje on-line i stosuje przeróżne terapie (krwiolecznictwo, TTA Rapid). Przeprowadza szczepienia, odrobaczenia, a także służy pomocą przy ukąszeniach kleszcza.  Pomaga przygotować odpowiednią dietę leczniczą opartą na naturalnych i sprawdzonych produktach.  Podczas wizyt, terapii i metod leczenia korzysta ze swojego innowacyjnego sprzętu.

Pochwalić się może między innymi profesjonalnym urządzeniem, jakim jest tomograf weterynaryjny. Pozwala on na dokładne zbadanie pacjenta i umożliwia postawienie odpowiedniej diagnozy. Badanie tomografii weterynaryjnej przeprowadzane jest za pomocą szesnastorzędowego aparatu firmy GE. Nad całym procesem i poszczególnymi etapami badania czuwa specjalista – radiolog. Tomograf weterynaryjny często uzupełniany jest badaniem wykonywanym, dzięki użyciu aparatu RTG. Oba urządzenia umożliwiają stworzenie i zobaczenie dobrego jakościowo obrazu schorzenia. Otrzymane zdjęcia z tomografii i RTG ukazują prawdziwy wygląd organów wewnętrznych zwierzątka i są dokładnie analizowane przez grupę weterynarzy. Dodatkowo mogą być konsultowane z innymi specjalistami z dziedziny lecznictwa zwierząt. Po obserwacji zdjęć stawiana jest pewna diagnoza i wdrażana jest najbezpieczniejsza dla zwierzątka metoda leczenia.

[Głosów:3    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here