Jak wybrać najlepszy lakier do paznokci?

0
664

Zadbane dłonie oraz paznokcie często składają się na dobre pierwsze wrażenie o kimś. Nie każdy jednak ma czas i pieniądze na regularne wizyty u kosmetyczki. Na szczęście większość z nas może pozwolić sobie na zakup lakieru do paznokci i domowy manicure. Oferta dostępnych na rynku tych produktów jest bardzo szeroka. W artykule przybliżamy temat ekologicznych lakierów do paznokci i podpowiadamy, jakie mają właściwości.

Po pierwsze – odpowiedni skład

Ekologiczne lakiery do paznokci od tych klasycznych różnią się głównie składem. Na ich formułę składają się wyłącznie naturalne składniki. W związku z tym eko lakiery składają się między innymi z plastyfikatorów, polimerów i naturalnych rozpuszczalników. Nitroceluloza to polimer obecny w naturalnych lakierach uzyskiwany z bawełnianej celulozy. Plastyfikatory wchodzące w skład lakierów uzyskuje się z buraków cukrowych lub kukurydzy, podobnie jak naturalne rozpuszczalniki.

Lakiery dobre dla Twoich paznokci

Naturalne lakiery to prosty sposób na zdrową i mocną płytkę paznokciową. Bazując na produktach naturalnego pochodzenia, nawilżają i odżywiają paznokcie, zamiast je niszczyć jak ich chemiczne odpowiedniki. Oprócz czystego składu gwarantującego zdrowe paznokcie eko lakiery genialnie kryją płytkę paznokciową nawet przy jednej warstwie malowania. Tak jak tradycyjne lakiery ich ekologiczne odpowiedniki są dostępne w bardzo wielu kolorach. Jeśli chcesz znaleźć ten idealny dla siebie warto przyjrzeć się produktom dostępnym na stronie sklepu internetowego

https://ekoaleja.eu/pol_m_Kosmetyki-naturalne_Naturalne-kosmetyki-do-makijazu_Eko-lakiery-do-paznokci-735.html.

Zaufany producent, najwyższa jakość

Wybierając ekologiczny lakier do paznokci dobrze skorzystać z propozycji marek specjalizujących się w naturalnych kosmetykach. Wybierając lakier do paznokci, chcemy mieć pewność dobrego stosunku jakości do ceny. Opcją tańszą wśród eko lakierów (około 8-9 zł) będą produkty marki WILD & MILD. Jeśli interesują Cię naturalne lakiery z wyższej półki warto kupić produkt zaufanej ekologicznej marki KABOS (około 18zł).

Wypróbuj samodzielnie!

Większość z nas jest przyzwyczajona do tradycyjnych kosmetyków, ponieważ paręnaście lat temu inne były niedostępne lub mało dostępne. Przez swoje przyzwyczajenia nie zawsze otwieramy się na zmiany. Żeby jednak przekonać się o pozytywnym wpływie ekologicznych kosmetyków na nasze ciało, najlepiej jest je przetestować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here