Gdzie do Bułgarii

Bułgaria to niezwykle popularne miejsce wypoczynku. Znajduje się niedaleko Polski, oferuje tanie wyjazdy i przede wszystkim nie brak na jej terenie różnych ciekawych atrakcji. Myśląc o Bułgarii, mamy przed oczami przede wszystkim Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Który kurort najlepiej wybrać?

Dlaczego warto jechać nad Złote Piaski?

1. Złote Piaski to najstarszy kurort znajdujący się na terenie Bułgarii. Nie oszukujmy się – wiele lat doświadczenia w prowadzeniu turystycznego biznesu skutkuje możliwie najlepszym dopasowaniem oferowanych usług do oczekiwań turystów.

2. Złote Piaski to idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie lubią przesadnych… upałów, Dlaczego? Ponieważ plaża w tym miejscu, jest oddzielona od pozostałej części lądu potężnym lasem. Tworzy on specyficzny mikroklimat na tym obszarze, znacznie obniżając temperaturę panującą w kurorcie. Generuje on cień, który znacznie skraca czas bezpośredniego oddziaływania światła słonecznego.

3. Złote Piaski to kurort mniej popularny niż Słoneczny Brzeg. A to oznacza, że na jego terenie jest mniej tłoczno. Jeśli więc nie lubimy zbyt dużego ścisku, kurort ten będzie idealnym rozwiązaniem dla nas.

4. Ważną zaletą Złotych Piasków jest również bogata baza atrakcji. Jest tu mnóstwo dyskotek, klubów nocnych, restauracji i kawiarni. Jeśli preferujemy ciekawe życie nocne, połączone z komfortowym wylegiwaniem się na plaży w ciągu dnia, to kurort ten będzie dla nas najlepszy.

Dlaczego warto wybrać Słoneczny Brzeg?

1. Jak sama nazwa wskazuje, Słoneczny Brzeg jest… pełen słońca. Nie brak tu piaszczystych i słonecznych plaż, na których znajduje się znacznie mniej zieleni, niż na Złotych Piaskach. Dlatego jest to plaża właśnie dla tych, którzy kochają długie kąpiele słoneczne.

2. Słoneczny Brzeg to kurort młodszy. Oferuje on znacznie więcej nowoczesnych hoteli i – co bardzo ważne – mnóstwo ciekawych atrakcji.

3. Słoneczny Brzeg to kurort elitarny i z pewnością najdroższy w całej Bułgarii. Nie brak tu bogatych turystów, głównie z Holandii i Niemiec. Wyższa cena przedkłada się oczywiście na ciekawsze atrakcje.

4. Słoneczny Brzeg to kurort połączony z Nesserberem – jednym z najstarszych, bułgarskich miast. Dzięki temu, możemy szybko zwiedzić to niecodzienne, ciekawe miasto, pełne średniowiecznej zabudowy. Dlatego Słoneczny Brzeg to atrakcja dla wszystkich, którzy oprócz leżenia na piasku, lubią też zwiedzać okolicę.

5. I na koniec – Słoneczny Brzeg to miejsce, z którego rusza mnóstwo ciekawych wycieczek fakultatywnych. I to znacznie więcej, niż w przypadku innych, bułgarskich kurortów. Co ciekawe – niektóre z nich umożliwiają zwiedzanie odległych okolic Istambułu. Szczególnie warte polecenia są wycieczki fakultatywne. Dzięki nim można zwiedzić znacznie więcej ciekawych miejsc.

I co tu wybrać? Na szczęście każdy z kurortów ma swoją własną, specyficzną ofertę, dopasowaną do konkretnego Klienta. Nieważne co preferujesz – na bułgarskim wybrzeżu znajdziesz wszystko to, czego możesz oczekiwać od dobrych i udanych wakacji.

[Głosów:6    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here