Co to takiego i na czym polega Archery Tag?

0
1281

Jeśli wiesz, czym jest paintball, szybko zrozumiesz również, na czym polega Archery Tag. Ujmując to skrótowo, jest to rodzaj bitwy łuczniczej, gry sportowo-rekreacyjnej o zabarwieniu militarnym, polegającej na strzelaniu z łuku do osób z przeciwnej drużyny. Zabawa charakteryzuje się dużą oryginalnością przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Gwarantuje mnóstwo frajdy, zwłaszcza jeśli rywalizacja toczy się na specjalnie przystosowanym do tego celu polu bitwy.

Jakie są największe zalety zabawy?

To doskonała rozrywka dla wszystkich osób, niezależnie od tego, czy mają już za sobą jakieś doświadczenia łucznicze, czy też nie. W zabawie z powodzeniem mogą uczestniczyć dorośli i dzieci. Profesjonalnie przygotowane stanowiska do Archery Tag gwarantują bezpieczeństwo zabawy dzieciom już w wieku około pięciu lat. Co warte podkreślenia, dzięki dużej różnorodności akcesoriów, w tym różnych modeli specjalnych mat łuczniczych i dmuchanych figur, które mogą pełnić funkcję osłon i terenowych przeszkód, walka na łuki może toczyć się w zasadzie w każdym miejscu. Bawić możemy się w domu, biurze, hali sportowej, ogrodzie, na łące lub w lesie, zimą lub latem. Odpowiednio przygotowane strzały piankowe gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa zabawy, a dodatkowe ochraniacze w postaci specjalnych masek osłaniających twarz, zwłaszcza oczy, minimalizują ryzyko przypadkowego urazu.

Jakie akcesoria będą potrzebne?

Na rynku działa wiele podmiotów, które specjalizują się w organizowaniu walk na łuki dla dzieci, młodzieży szkolnej i dorosłych, na przykład dla zorganizowanych grup uczestniczących w spotkaniach firmowych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu zaopatrzyć się w sprzęt potrzebny do zabawy. Profesjonalne łuki do Archery Tag to sprzęt przystępny cenowo, podobnie jak inne akcesoria potrzebne do zabawy. W dobrze zaopatrzonych sklepach ze sprzętem łuczniczym znajdziesz bezpieczne, piankowe strzały do tego typu łuków, a także wcześniej wspomniane maty i dmuchane figury, które można ustawić w ogrodzie, zapewniając sobie i dzieciom więcej atrakcji podczas zaciętej rywalizacji o wygraną.

Jeśli zawsze podobał Ci się paintball, ale boisz się posiniaczenia od wystrzeliwanych z dużą prędkością kulek wypełnionych farbą, Archery Tag może być dla niego ciekawą alternatywą. To idealny wybór dla dzieci i dorosłych, również dla tych osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji strzelać z łuku. Zabawa gwarantuje mnóstwo frajdy i jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie chwili wolnego czasu w gronie bliskich osób.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here