buty tenisowe Nike

Buty tenisowe są nieoczywistym zakupem związanym z rozpoczynaniem uprawiania tej dyscypliny, jednak jest to jeden z bardziej kluczowy atrybutów, jeśli chodzi o dobry start. Odpowiedni dobór obuwia pozwoli uniknąć kontuzji i ułatwi nam komfort gry. Buty tenisowe Nike to zapewne jedna z najlepszych i najszerszych ofert na rynku. Pomimo że buty używane na co dzień do biegania lub gry w siatkówkę mogą wydawać się dobrym wyborem także do tenisa to jednak każda dyscyplina sportu charakteryzuje się unikalnym zestawem ruchów i warto zainwestować w profesjonalne obuwie. Nasze nogi podziękują nam w przyszłości.

Oferta Nike

Podobnie jak w przypadku części garderoby z innym przeznaczeniem, buty tenisowe Nike znajdziemy w przeróżnych wariantach cenowych. Za jeden z najnowszych modeli Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa będziemy musieli zapłacić około 700 zł, jednak znajdziemy też o wiele bardziej budżetowe opcje, nawet kilkukrotnie tańsze. Wiarygodności butom tenisowym Nike dodaje fakt, że ich twarzą jest wiele czołowych postaci ze świata tego sportu, w tym jeden z obecnie najwybitniejszych tenisistów świata, Rafael Nadal. Dzięki temu, że za firmą Nike stoi sztab naukowców i sportowców buty tenisowe Nike zapewniają idealne wsparcie i cały czas ulepszane są o coraz nowocześniejsze technologie, które zapewniają trwałość obuwia, bezpieczeństwo naszych nóg oraz komfort gry. W idealnie dopasowanych butach tenisowych Nike doskonalenie pierwszych uderzeń będzie przychodziło łatwiej i przyjemniej, a jeśli nasz poziom gry jest już na wyższym poziomie, odpowiednio dobrane obuwie pozwoli wycisnąć z naszego potencjału możliwie najwięcej. To co wyróżnia buty tenisowe Nike na tle konkurencji to lata badań oraz możliwość spojrzenia na potrzeby tenisistów z szerszej perspektywy przez pryzmat tego jak to wygląda w przypadku innych sportów.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Często buty tenisowe mają sprecyzowane na jaką nawierzchnie są przeznaczone, należy więc zorientować się przed zakupem na jakiej powierzchni najczęściej będziemy ich używać. Buty tenisowe Nike zależnie od półki cenowej modelu oferują też wiele rozwiązań mających zapewnić stabilizację i amortyzację. Jest to bardzo istotne, aby nasze buty zapewniały możliwie jak najwyższy standard pod tym kątem – raz nabawionych problemów ze stawami możemy się nie pozbyć do końca życia. But oczywiście powinien także być idealnie dopasowany do stopy. Pomocna w tym wypadku będzie zapewne ogólnodostępna tabela rozmiarów dla butów firmy Nike. Jeśli weźmiemy pod uwagę te wszystkie czynniki zapewne będziemy się przez długi czas cieszyć z zakupu i gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here