Wybieramy suszarkę do prania – na to zwróć uwagę!

Szukasz wydajnej i energooszczędnej suszarki? A może zależy Ci na dużej pojemności i szybkości suszenia? Nie musisz iść na kompromisy – nowoczesne pralko-suszarki cechują się wysoką efektywnością przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Wybieraj mądrze, a zyskasz funkcjonalne i ekologiczne urządzenie, które będzie służyć przez lata.

Energooszczędność to priorytet!

Nie chcesz generować kosztów energii elektrycznej? Wybierz model z pompą ciepła, np. Quick Drive DV90N8289AW od Samsung. Takie urządzenia zużywają o wiele mniej prądu niż tradycyjne suszarki z grzałką. Suszarka do prania Samsung, w klasie energetycznej A+++, ma specjalny czynnik termiczny, który pozwala suszyć ubrania w niższej temperaturze i bardzo krótkim czasie (w trybie Speed procedura prania i suszenia trwa zaledwie 81 minut).

Programy suszenia

Wybierając suszarkę do prania, warto przestudiować programy suszenia. W tradycyjnych urządzeniach występują następujące tryby:
– szybki
Idealny dla odzieży syntetycznej, która wymaga tylko lekkiego podsuszenia.
– bawełna
Do odzieży bawełnianej, ręczników, obrusów itd.
– do prasowania
Pozwala ograniczyć zagniecenia, dzięki czemu prasowanie trwa krócej, lub jest w ogóle niepotrzebne.
– wełna
Odpowiedni dla rzeczy szczególnie delikatnych, podatnych na skurczenie i mechacenie.
– syntetyki
Służy do suszenia odzieży z włókien syntetycznych, m.in. poliestru i akrylu.

Nowoczesne urządzenia mają także szereg innych funkcjonalności ułatwiających utrzymanie odzieży w czystości. Suszarka do prania Samsung, zaprojektowana w technologii Air Wash, pozwala odświeżyć ubrania bez prania i używania środków chemicznych. Wystarczy umieścić tkaniny w bębnie i włączyć odpowiedni program, aby nieprzyjemne zapachy zostały usunięte wyłącznie przy zastosowaniu bardzo ciepłego powietrza. Po wyjęciu odzież będzie wyglądała tak, jakby została wyczyszczona w pralni chemicznej.

Suszarka do prania Samsung – optymalizacja suszenia

Starsze modele suszarek do prania nie dostosowują czasu suszenia do typu tkanin, wielkości załadunku bębna i poziomu wilgotności odzieży. Inteligentna suszarka do prania Samsung została wyposażona w trzy czujniki: wilgotności, temperatury i zabrudzenia filtra wymiennika ciepła, dzięki czemu czas potrzebny na suszenie prania jest możliwie najkrótszy.

Szybkość – pranie i suszenie w ciągu dwóch godzin?

Pralko-suszarki są dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi i wielodzietnych. Wstawiając pranie codziennie lub kilka razy dziennie, zwracamy szczególną uwagę na wydajność urządzenia. Dzięki trybowi szybkiej pracy możemy w krótkim czasie wyprać i wysuszyć ubrania bez naruszenia ich struktury i ryzyka wypłukania koloru.

Suszarka do prania Samsung, wzbogacona o program Super Speed, pozwala uprać i wysuszyć ubrania niemalże bez zagnieceń w ciągu 81 minut – wszystko dzięki specjalnej konstrukcji bębna, który obraca się w kierunku przeciwnym do obrotu tylnej ściany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here