Efektywne zarządzanie rezerwacjami

Odpowiednio dobrane oprogramowanie w znacznym stopniu potrafi ułatwić pracę w niemalże każdej branży. Nie inaczej jest z branżą hotelarską – prowadzenie hotelu, hostelu, pensjonatu, sanatorium czy schroniska jest o wiele prostsze i przyjemniejsze, jeżeli zainwestujemy w dobrej jakości system obsługi bookingu hotelowego. Najlepiej taki, który posiada możliwość obsługi zdalnej oraz integracji z najpopularniejszymi systemami agregacji rezerwacji, dzięki czemu właściciel, bądź właścielką hotelu może w dowolnym momencie zarządzać wszystkimi rezerwacjami, niezależnie z jakiego źródła pochodzą. Takim systemem jest IdoSell Booking od szczecińskiego giganta branży informatycznej, spółki IAI S.A.

Jak działa IdoSell Booking?

IdoSell Booking to tak zwany system obsługi bookingu hotelowego, czyli narzędzie do przetwarzania rezerwacji, które klienci przesyłają do hotelu poprzez internet. Jego najważniejszym komponentem jest interfejs klienta, który umieszcza się na stronie internetowej hotelu. Tutaj klient może nie tylko dokonać rezerwacji, ale też uzyskać szereg istotnych informacji – od dostępności poszczególnych pokoi w konkretnych terminach, poprzez ich wyposażenie aż po warunki ich wynajmu w różnych konfiguracjach. System tego rodzaju to także znaczne ułatwienie dla właściciela hotelu, który nie musi już prowadzić ręcznie kalendarza rezerwacji, ponieważ wszystko odbywa się w sposób automatyczny – nawet obsługa płatności, czy to zaliczek czy też pełnych wpłat. Właściciel nie musi też przejmować się tym, że spływające z różnych źródeł rezerwacje się na siebie nałożą – IdoSell Booking pilnuje tego tematu za niego. Każdy hotelarz przyzna, że to nieoceniona pomoc.

Integracje

Trudno sobie wyobrazić porządny system obsługi bookingu hotelowego, którego twórcy nie przewidzieli opcji integracji z innymi systemami oraz agregatorami ofert. Bez takiej integracji, właściciela hotelu czeka czasochłonne wprowadzanie lub porównywanie danych pochodzących z różnych źródeł. IdoSell Booking nie tylko integruje się z najpopularniejszymi systemami i agregatorami, ale dodatkowo robi to w niezwykle prosty i intuicyjny sposób. Konfiguracja takiej integracji zajmuje tylko chwilę, a później wszystko dzieje się już automatycznie. Wśród systemów, z którymi integruje się IdoSell Booking, wymienić można najpopularniejszy w Polsce agregator ofert, czyli Booking.com czy też TripAdvisor, będący jednym z największych na świecie portali o tematyce turystycznej.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here