Urządzenia kosmetyczne - hurtownia

Salony kosmetologiczne wykonujące profesjonalne zabiegi są wyposażone w wysokiej, jakości urządzenia kosmetyczne. Najczęściej są to kombajny kosmetyczne posiadające wiele przydatnych funkcji. Kosmetolog ma możliwość indywidulanego dostosowania określonych parametrów do danego pacjenta.

Urządzenia wielofunkcyjne Medika Premium posiadają wiele modułów wykonanych według nowoczesnych technologii, które znajdują się w jednym urządzaniu. Kosmetolog może pracować w komfortowych warunkach, ponieważ w zależności od potrzeb może dołączać kolejne funkcje.

Urządzenia kosmetyczne – hurtownia

Wysokiej, jakości urządzenia kosmetyczne hurtownia dostarcza do salonów kosmetologicznych. Jedno urządzenie wielofunkcyjne pełni różne funkcje i ułatwia przeprowadzanie zabiegów w salonach piękności. Ponadto salony o małej powierzchni nie mogą pozwolić sobie na zainstalowanie wielu sprzętów a kombajny kosmetyczne zastępują wiele urządzeń dzięki posiadaniu różnych modułów i dużej ilości funkcji.

Urządzenie kosmetyczne posiada takie funkcje jak:

  • Lipolaser DUO
  • Mezoterapia bezigłowa
  • Liposukcja ultradźwiękowa
  • Analizer skóry
  • Ultradźwięki
  • Dermomasaż
  • Mikrodermabrazja
  • Peeling kawitacyjny
  • Fale radiowe
  • Oxybarazja.

Funkcje urządzeń kosmetycznych

  Urządzenie kosmetyczne Medika Premium wyposażone jest między innymi w takie funkcje jak: analizer skóry dający kosmetologowi możliwość stwierdzenia stopnia jej nawilżenia według wieku pacjenta i zalecenie odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków.

Peeling kawitacyjny na dokładne oczyszczenie skóry

Peeling kawitacyjny opiera swoje działanie na falach ultradźwiękowych (25 kHz), które w kontakcie z wilgotną skórą pacjenta spowodują efekt kawitacji. Taka funkcja urządzenia kosmetycznego zapewnia lepsze mikrokrążenie i lepszy przepływ płynów tkankowych. Efekt oczyszczenia skóry zostaje osiągnięty, ponadto skóra jest w pełni przygotowana do dalszych działań kosmetycznych.

Opisywane urządzenie kosmetyczne umożliwia wykonanie peelingu kawitacyjnego i sonoforezy, a także dezinkrustacji, która jest głębokim oczyszczaniem skóry. Dodatkowy moduł z mikroprądami zapewnia dostarczenie do skóry różnych środków wodno – żelowych, peptydów itp. Na takim zabiegu skorzysta skóra trądzikowa, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, objawami starzenia itd.

Ultradźwięki dla usunięcia zmarszczek i ujędrnienia skóry

Na wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne hurtownia posiada stosowne certyfikaty a dzięki temu, że zostały wyposażone w polskie podzespoły, będą służyć kosmetologom przez wiele lat. Taka funkcja jak ultradźwięki jest również dostępna i polega na wytwarzaniu drgań mechanicznych (częstotliwość 20 kHz) głęboko wnikających w tkanki skóry.

Zabieg ultradźwiękami daje efekt odprężenia, usprawnia przepływ krwi oraz limfy a także umożliwia przeniknięcie do skóry składników czynnych. Po zakończonej procedurze pacjent będzie mógł się cieszyć z usunięcia zmarszczek, jędrnej i nawilżonej skóry. Przebarwienia oraz trądzik znikną, pozostawiając odżywioną i piękną cerę.

Mezoterapia bezigłowa dla skóry zmęczonej, suchej i niedotlenionej

Zabieg mezoterapii bezigłowej umożliwia dostarczenie w głąb skóry substancji odżywczych. Fale ultradźwiękowe oraz krótkie impulsy elektryczne pozwalają na przenikanie makrocząsteczek oraz usprawnienie przepuszczalności błon komórkowych.

Urządzenie kosmetyczne posiada innowacyjny system CNS, dzięki któremu kosmetolog dopasuje parametry zabiegu do wieku pacjenta. Ponadto jest możliwość wykorzystania programów do zabiegów takie jak: pielęgnacja oka, usuwanie przebarwień, leczenie wypadania włosów i usuwanie trądziku wraz z jego efektami skórnymi. Po zakończeniu procedury skóra jest odświeżona, napięta bez objawów zmęczenia.

Inne urządzenia kosmetyczne w hurtowni sprzętu do wyposażenia salonów kosmetologicznych

  Urządzenie kosmetyczne – RFrax Lift Medika działa przy pomocy fal radiowych przesyłanych za pomocą mikroigieł, które przedostają się na pewną głębokość zapewniając podgrzanie wyznaczonych warstw skóry. Za pomocą tego sprzętu kosmetolog może wykonać głęboki lifting twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, zmniejszyć lub usunąć rozstępy, blizny, obrzęki i cienie pod oczami, wyrównać koloryt skóry itd.

  Urządzenie kosmetyczne HIFU – umożliwia wykonanie bezinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą wiązki fal ultradźwiękowych o wysokim natężeniu. Kosmetolog podczas procedury wykonuje lifting, który zapewnia lepsze napięcie skóry, usunięcie zmarszczek oraz podniesienie linii brwi.

  Urządzenie Permanent Make-Up Medika do wykonywania makijażu permanentnego wyposażone jest w mikroprocesor, który gwarantuje pracę igły z taką samą częstotliwością, dzięki czemu podczas całego zabiegu do skóry będzie przenikać ta samą ilość pigmentu. Linergistka z użyciem tej aparatury może wykonać makijaż permanentny ust, powiek, brwi.

Źródło: Hurtownia sprzętu kosmetycznegohttps://maxmedik.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here