Tradycyjne czy niecodzienne? 4 prezenty na Walentynki.

Fajne prezenty na walentynki niejedno mają imię. Wszystko zależy zresztą od osoby obdarowywanej – jedna lubi śmieszne prezenty, druga woli dostać tradycyjny upominek. A Ty, jakie prezenty na walentynki lubisz najbardziej? Rzuć okiem na cztery propozycje.

Gadający pilot do sterowania… babą

Trzeba przyznać, że to prezent niecodzienny. Z cyklu „fajne prezenty”. Jeśli jesteś kobietą i chcesz taki prezent ofiarować swojemu mężczyźnie, musisz wykazać się co najmniej odrobiną poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Oraz intuicją podpowiadającą, że niejeden facet chciałby mieć kobietę na pilota. Bo jest to pilot, który wypowiada takie teksty jak „podaj piwo”, czy „zamilcz kobieto”.

Dla kogo jest to prezent? Z pewnością dla faceta, który jest na tyle inteligentny, że wie, iż to tylko zabawa i nie zamieni się wkrótce w zakompleksionego macho rodem z filmu „Żony ze Stepford”

Biały zegar seksu

Kolejny niecodzienny prezent. Jednak idealnie wpasowuje się w cykl „prezenty na walentynki”. Co takiego miłosnego jest w tym prezencie? Otóż inspiruje on do urozmaiconego seksu, bo twórcy tego gadżetu w miejsce godzin umieścili pozycje seksualne. Jest ich więc 12. I dobrze, bo po co zakochanym godziny, skoro owi zakochani czasu nie liczą.

Dla kogo jest to prezent? Dla zakochanych, którzy pragną urozmaicić swój seks o łóżkowe szaleństwa kama sutra. Dla tych, którzy kochają niecodzienne gadżety i lubią urządzać dom w niecodzienny sposób. I którzy są zdania, że najważniejsze w aranżacji wnętrz są pomysłowe dodatki.

Uwaga! Tego rodzaju śmieszne prezenty są wyłącznie dla tych, którzy się już dobrze znają, inaczej można obdarowywanego wprowadzić w zakłopotanie.

Pudełko czekoladek

A oto upominek z serii „tradycyjne prezenty na walentynki”. Bo czy jest coś bardziej tradycyjnego niż pudełko pełne czekoladek? W dodatku pudełko w formie czerwonego serduszka? Czy tradycjonalistka mogłaby pragnąć czegoś więcej? Jedno jest pewne – niejedna kobieta doceni tak prosty prezent.

Dla kogo taki prezent? Oczywiście dla dziewczyny, która kocha słodycze, a szczególnie czekoladki.  Radzimy, aby uwydatnić wybór czekoladek. Osiągniesz sukces, jeśli sprawdzisz wcześniej, czy Twoja dziewczyna lubi czekoladki mleczne, gorzkie, deserowe czy orzechowe. A jeśli jesteś dziewczyną to może pomyśl o czekoladkach w kształcie… śrubokręta lub piłki nożnej. Ale jeśli on jest tradycjonalistą, kup mu po prostu czekoladki w serduszkowym opakowaniu.

Czekoladowy lizak sexy penisek

Pora na kolejne śmieszne prezenty. Pora na upominki z nutką pikanterii. Bo niektóre prezenty na walentynki już tak mają, że całą sobą walczą z pruderią. Oto czekoladowy lizak sexy penisek, który znajdziecie w niejednym sklepie internetowym z prezentami walentynkowymi. Fajny prezent z gatunku erotycznych.

Dla kogo taki prezent? Dla dziewczyny, która ma poczucie humoru i lubi niecodzienne, oryginalne upominki. No i dla takiej dziewczyny, która uwielbia smak czekolady. To również prezent dla kobiety, która po prostu lubi seks i która jest kokietką, a dzień bez aluzji seksualnych jest dla niej dniem straconym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here