Lubisz dobrze ułożone włosy? Zamiast nawijać na wałki, wystarczy zakupić suszarko-lokówkę. To urządzenie, które potrafi jednocześnie wysuszyć nam włosy i ułożyć je w piękne fale. Jak wybrać najlepszą suszarko-lokówkę? Sprawdź z nami!

Suszarko-lokówka to bardzo pomocny sprzęt w stylizacji włosów. Nie musimy wtedy jednocześnie korzystać z okrągłej szczotki oraz z suszarki w drugiej ręce, dlatego to idealna propozycja dla osób bez dużego doświadczenia w kręceniu włosów.

Urządzenie składa się z podstawy, w której znajduje się silnik, a także z nakładki przypominającej szczotkę. Niektóre modele suszarko-lokówek posiadają wymienne końcówki, które możemy dobrać indywidualnie do fryzury i efektu, który chcemy osiągnąć. Urządzenie podczas pracy jednocześnie generuje ciepłe powietrze i obraca szczotką, dlatego możemy dzięki nim bardzo łatwo urządzić włosy.

Z użyciem suszarko-lokówki możemy nadać włosom dużo objętości i sprawić, że będą lekko pofalowane. Nie stworzymy z nimi jednak bardzo gęsto zakręconych, małych loczków. Do tego celu najlepiej użyć małych wałków.

W sklepach znajdziemy różne modele suszarko-lokówek. Jeśli poszukujemy odpowiedniego modelu dla siebie, w takim przypadku powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość szczotki obrotowej – im będzie większa, tym łatwiej będzie nam uzyskać większość obojętność fryzury. Oczywiście, różne końcówki sprawiają, że mamy więcej możliwości w przygotowaniu różnych fryzur. Także sprawdźmy, czy urządzenie pozwala nam na ustawienie różnych poziomów nawiewu. Funkcja zimnego nawiewu sprawi, że włosy nie będą narażone na uszkodzenie. Lepsze modele mogą pochwalić się też funkcją jonizacji. Dzięki niej włosy są bardziej wygładzone i nie elektryzują się tak jak po użyciu zwykłej suszarki.

Gdy na twoim celowniku jest również tania i dobra suszarko-lokówka, musimy przygotować się na wydatek od około 100 do 200 złotych w zależności od tego, jaki model wybierzemy. Urządzenie możemy zamówić także przez internet – będzie również kapitalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here