Spersonalizowane etui – czy warto?

0
857

Część firm zajmujących się dystrybucją akcesoriów do telefonów oferuje swoim klientom specjalne narzędzia edytorskie, dzięki którym mogą zaprojektować wygląd wybranego przez siebie modelu pokrowca. Serwis caseroom.pl jest doskonałym przykładem takiej firmy. Korzystając z jego pośrednictwa, można przygotować indywidualny model etui przy pomocy dostępnych w serwisie gotowych motywów graficznych lub własnych, odpowiednio obrobionych fotografii w formacie cyfrowym.

Etui z gotowego motywu graficznego

Największą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość stworzenia etui w preferowanej przez siebie kolorystce, ozdobionego interesującą nas grafiką lub napisem. Duża różnorodność dostępnych motywów graficznych otwiera przed klientem niemal nieograniczone możliwości wyboru. W takich serwisach jak caseroom.pl do dyspozycji klientów przygotowano setki, jeśli nie tysiące fotografii i grafik z wielu kategorii tematycznych. Przykładowe kategorie to kosmos, zwierzęta, rośliny, krajobrazy, humor, napisy czy motoryzacja. Przy pomocy specjalnych narzędzi edytorskich klient może samodzielnie określić, jak wybrana grafika ma zostać usytuowana na powierzchni etui, co w jeszcze większym stopniu wpływa na zindywidualizowanie każdego projektu.

Etui z własnej fotografii

Alternatywą metodą przygotowania spersonalizowanego etui na telefon jest zastąpienie gotowych motywów własną fotografią lub samodzielnie przygotowaną grafiką w formacie cyfrowym. Decydując się na tego typu rozwiązanie, przygotowane etui będzie miało nie tylko niepowtarzalny charakter, ale będzie również w możliwie największy sposób odzwierciedlało indywidualne upodobania danej osoby. Ciekawym motywem na etui mogą być fotografie rodzinne, zdjęcia z podróży lub wakacji. Używając powszechnie dostępnych narzędzi, takie zdjęcie można samodzielnie edytować, umieszczając na jego powierzchni dodatkowy napis. Tak przygotowaną fotografię wystarczy umieścić w programie i w ten prosty sposób zaprojektować własne, unikalne etui na telefon.

Jeśli zależy Ci na odróżnieniu swojego telefony od urządzeń tej samej serii, z jakich korzystają Twoi znajomi czy przyjaciele, samodzielne przygotowane etui na telefon będzie strzałem w dziesiątkę. Spersonalizowane etui to także sprytny sposób na zamaskowanie podniszczonej obudowy urządzenia i jego lepsze zabezpieczenie na przyszłość. Co warte podkreślenia, korzystając z usług takich serwisów jak https://caseroom.pl, za przygotowanie indywidualnego etui zapłacimy podobną kwotę jak za produkt gotowy z tradycyjnego sklepu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here