Posadź las razem z Orange Flex

Wiesz, że dzięki swoim niewykorzystanym gigabajtom możesz wspierać bioróżnorodność i posadzić las? Dbanie o środowisko  jest bliskie Orange Flex – niedawno operator zoorganizował zieloną akcję EKO GBi chce posadzić las razem z Flexowiczami. Sprawdź jak możesz przyłączyć się do akcji.

Orange Flex – co to?

Plan komórkowy, który możesz zmieniać kiedy chcesz? Taki jest Orange Flex. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej. Do tego duża paczka GB i popularne social media bez zużycia transferu danych m.in. – Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram, TikTok i wiele innych. Możesz też skorzystać z dodatkowych Passów na ulubione rozrywki – filmy, seriale, muzykę czy gry. Z Passami GB z Twojego Planu komórkowego nie ubywają, nawet jeśli godzinami oglądasz seriale, słuchasz podcastów czy grasz w gry. Orange Flex? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji! We Flexie jest elastycznie. Sprawdź sam!

Orange Flex a troska o środowisko

Orange Flex to sieć w aplikacji, która zaskakuje innowacyjnością. Flex działa również na rzecz środowiska . Sprawdź, jak Flex wspiera naszą planetę – https://flex.orange.pl/eko.

Dlaczego Orange Flex chce być „zielony”?

  • Mniejsze zużycie papieru – w Orange Flex wszystko załatwiasz w aplikacji. Nie ma papierowych umów.. Zmieniasz Plan w dowolnym momencie, bez zbędnych formalności i stosu kartek do podpisania. Wszystko robisz wygodnie w aplikacji Orange Flex i nie marnujesz papieru.
  • Certyfikat FSC® – Flex produkuje opakowania na kartę SIM zgodne z certyfikatem FSC®.Materiały wykorzystywane do produkcji pochodzącą z dobrze zarządzanych lasów posiadających certyfikat FSC® i innych kontrolowanych źródeł, a Orange Flex dba o zachowanie dobrych praktyk w procesie produkcyjnym i łańcuchu dostaw.
  • Mniej plastiku – w Orange Flex możesz powiedzieć nie plastikowi i wybrać wirtualnąkartę eSIM. To cyfrowakarta, którą szybko i prosto pobierzesz na swoje urządzenie. Dzięki eSIM możesz korzystać z tego samego numeru telefonu na kilku urządzeniach – tablecie, smartwatchu czy drugim smartfonie. Nawet jeśli chcesz korzystać z tradycyjnej karty SIM, Flex jej opakowanie o połowę.
  • Akcja EKO GB –w aplikacji Orange Flex możesz przekazywać swoje niewykorzystane GB i przyczynić się do posadzenia bioróżnorodnego lasu.

Jak posadzić las z Orange Flex?

Jak Orange Flex razem z Fundacją Las Na Zawsze chce zadbać o środowisko? Poprzez akcję EKO GB, w której wspólnie z użytkownikami będzie sadzić nowy, bioróżnorodny las. Czym jest bioróżnorodność gatunkowa? To ekosystem, który jest zróżnicowany pod względem gatunków drzew, roślinności i nie tylko. Zróżnicowany las jest bardziej odporny na niesprzyjające czynniki środowiskowe. Jak włączyć się do akcji? To proste! Wystarczy mieć aktywny numer w Orange Flex:

  1. W aplikacji Orange Flex wybierz opcję ,,Przekaż GB”. Zamieniaj swoje gigabajty na m² lasu! Każde przekazane 30 GB to 1 m² lasu.
  2. Wysyłaj tyle GB, ile chcesz i kiedy chcesz. Możesz przekazać dowolną liczbę swoich niewykorzystanych gigabajtów,– wybór należy do Ciebie. Akcja zbierania EKO GB została podzielona na 4 etapy a cel końcowy to 300 000 GB. Każdy przekazany GB przybliża do posadzenia bioróżnorodnego lasu na Kaszubach!
  3. Celem akcji EKO GB jest posadzenie 10 000 m² lasu na Kaszubach w Męcikale – Otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie. Będzie zielono! W 2017 roku huragan zniszczył tereny leśne, a Flex chce je odbudować. Las to prezent dla nas i przyszłych pokoleń!

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here