Porcelana Lubiana – dowiedz się dlaczego musisz ją mieć!

0
859

Wiele młodszych jak i bardziej doświadczonych Pań domu i gospodyń już pewnie nie raz zadało sobie pytanie, jak ładnie urządzić dom, aby zachwycał mnie samą i zaproszonych gości? A jak już odpowiedź na to pytanie padła i zagwostka została rozwiązana, to zapewne pojawił się problem dotyczący wyboru odpowiednich dodatków, takich jak na przykład porcelana do domu. Nie ma jednej słusznej rady, jak wybrać idealną porcelanę, która będzie cieszyć nas każdego dnia i oczarowywać zaproszonych na przyjęcie gości. Jedną z wiodących marek na rynku polskiej porcelany jest ostatnio porcelana Lubiana. Dowiedz się, czym produkty marki wyróżniają się na tle konkurencji i dlaczego opłaca się zainwestować w porcelanę Lubiana. 

O marce Lubiana

Lubiana to marka porcelany, która od wielu lat stoi na czele tradycji polskiej porcelany. Marka jest wyjątkowa pod wieloma względami, a już na wstępie najlepiej  o porcelanie Lubiana mówią liczby. Porcelana Lubiana to aż 35 fasonów, ponad 2000 kształtów i aż 3000 różnych dekoracji. Rocznie firma wytwarza aż 15 000 ton produktów, a miesięcznie z linii produkcyjnej zakładu porcelany Lubiana schodzą 3 500 000 sztuki wyrobów. 

Porcelana Lubiana to nowoczesna porcelana stołowa na najwyższym, światowym poziomie. Swoją działalność firma prowadzi nieprzerwanie od 1969 roku. Marka porcelany Lubiana wyspecjalizowała się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych – II wypał w temperaturze 1410℃. 

Długoletnie doświadczenie w obsłudze zagranicznych rynków sprzyja rozwojowi eksportu wyrobów z portfolio marki. Obecnie porcelana Lubiana sprzedawana jest w aż 40 krajach na całym świecie. Firma również oferuje możliwość wykonania porcelany Lubiana na zamówienie, a wszystkie takie transakcje są realizowane w krótkich terminach.

Porcelana Lubiana posiada własne centra projektowe i konstruktorskie, co sprawia, że całe przedsiębiorstwo charakteryzuje duża dynamika nowych wdrożeń. Jednocześnie marka stale współpracuje ze studiami projektowymi w Niemczech i Włoszech. Porcelana Lubiana przoduje w nowoczesnych formach i kształtach, a to za sprawą posiadania na linii produkcyjnej prasy izostatycznej z robotami do czyszczenia, co zapewnia możliwość produkowania bardzo nowatorskich i skomplikowanych kształtów, które tak skutecznie zachwycają. 

Nawet najsmaczniejsze danie świata, podane w nieatrakcyjny sposób może sporo stracić w oczach twoich gości. Jeśli chcesz oczarować gości: rodzinę lub przyjaciół podczas niejednej kolacji czy obiadu, koniecznie zaopatrz się w elegancki, uniwersalny i ponadczasowy zestaw porcelany Lubiana. Pojedyncze produkty lub gotowe zestawy dostaniesz na stronie: https://serwisy-obiadowe24.pl/producent/lubiana/. Zamów już teraz z wygodną i bezpieczną dostawą! Pamiętaj, że piękna porcelana jest wizytówką pięknego domu i zaradnej, gustownej gospodyni. Jeśli chcesz, żeby goście z radością wracali w progi Twojego domostwa, koniecznie wybierz porcelanę Lubiana, która będzie zachwycać i spełniać wszystkie kluczowe kryteria użytkowe. Koniec z niepasującą do siebie zastawą i niepotrzebnym stresem. Przyjmuj gości z należytymi honorami, niczym brytyjska królowa!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here