nowe etui do telefonu

Użycie dowolnego rodzaju etui na telefon w znaczący sposób redukuje ryzyko porysowania jego obudowy. Gdy dodatkowo zamówisz model zakrywający ekran lub zabezpieczysz go szkłem hartowanym, można przyjąć, że urządzenie jest chronione kompleksowo. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego modelu pokrowca, zastanów się, czy jego konstrukcja i sposób wykonania odpowiada Twoim potrzebom. Dopiero wówczas złóż zamówienie.

Najpopularniejsze modele pokrowców

W sprzedaży znajdziemy kilka głównych kategorii osłonek do telefonów. To klasyczne nakładki, które najczęściej wykonane są z materiałów elastycznych, dobrze dopasowujących się do kształtu urządzenia. Takie etui na telefon amortyzuje siłę uderzeń i wstrząsów, chroni przed rysami i zabrudzeniami, a dzięki antypoślizgowej powierzchni, zmniejsza ryzyko wyślizgnięcia się telefonu z dłoni. Część nakładek wykonana jest również z twardszego poliwęglanu lub innych tworzyw sztucznych. Ich specjalną wersją są pokrowce pancerne, składające się z kilku warstw materiałów o różnych właściwościach. Na rynku akcesoriów GSM znajdziemy również książeczkowe i pionowe (flip) pokrowce do telefonów, najczęściej wykonane ze skóry ekologicznej lub naturalnej oraz designerskie ich wersje z przezroczystą, lustrzaną obudową, która podkreśla nowoczesny wygląd urządzenia.

Etui dopasowane do Twoich preferencji

Osoby poszukujące minimalistycznego etui na telefon, które nie będzie rzucało się w oczy, a skutecznie zabezpieczy urządzenie przed ryzykiem porysowania, powinny zainteresować się tradycyjnymi, transparentnymi lub jednokolorowymi nakładkami sylikonowymi, ewentualnie ich plastikowymi wersjami. Tej grupie osób polecane są również pokrowce lustrzane w formie zgrabnej mini książeczki osłaniającej zarówno obudowę, jak i ekran smartfona. Jeśli telefon nosisz luzem w torebce, plecaku czy kieszeni razem z kluczami, dobrze jest wybrać etui pełne, książeczkowe lub flip, w wersji skórzanej lub nowoczesnej, wykonane z zupełnie lub częściowo przezroczystego materiału. Osobom, którym zależy na wyższym poziomie ochrony, polecane są pancerne etui do telefonów, a tym którzy chcą spersonalizować wygląd urządzenia, modele zdobione indywidualnie zaprojektowanymi grafikami.

Wybierając nowy pokrowiec, zwróć uwagę nie tylko na styl jego wykonania, ale i sposób montażu czy ogólną charakterystykę wpływając na sposób użytkowania smartfona. Gdy wybierzesz telefon z klapką, przed rozpoczęciem rozmowy zawsze będziesz musiał ją uchylić. Gdy wybierzesz nakładkę, będziesz musiał dodatkowo zabezpieczyć ekran, bo inaczej szybko go porysujesz. Zastanów się, czego potrzebujesz i podejmij właściwą decyzję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here