Motywujące cytaty - hit czy kit?

Siła słowa bywa nieoceniona. Wszak to właśnie moc zdań potrafi dokonać w naszym życiu zasadniczych zmian. Nieistotne, czy są to zwykłe aforyzmy, czy też głębokie sentencje, a może słowa uznania lub zwyczajnie miłe sformułowania. Zdania kierowane w naszą stronę potrafią na nas oddziaływać, zwłaszcza jeśli są utrwalane i mamy z nimi do czynienia na co dzień.

Siła pozytywnego myślenia

Nasza podświadomość jest niezwykle istotna. Motywujące cytaty nie są tylko zwyczajnymi kwestiami wypowiadanymi w istotnych dla nas chwilach – odpowiednie myśli są niejako programatorem ludzkiego umysłu. Drzemiące w nas możliwości bywają często tłumione przez otaczające nas środowisko. Codziennie otacza nas szereg bodźców, należy więc odpowiednio selekcjonować docierające do nas informacje. 

Wybór odpowiedniej sentencji ma ogromne znaczenie. Mobilizuje do działania, przypomina nam o kwestiach dla nas istotnych, napawa pozytywnym nastawieniem oraz energią, poszerza nasze horyzonty, dając nam jednocześnie codzienną lekcję jak odpowiednio podchodzić do życia i wykonywanych przez nas czynności.

Pracownia Dekoracji Akatja przygotowała w swojej ofercie szeroki wybór myśli dostosowanych do indywidualnych preferencji zamawiających. Przykładem dostępnych na stronie sklepu myśli są chociażby: „Największą sztuką życia jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie”, „Ciesz się z małych rzeczy, gdyż pewnego dnia możesz spojrzeć wstecz i zdać sobie sprawę, że to były wielkie rzeczy”, czy też „Tylko możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące”. 

Motywujące cytaty na ścianę

Motywujące cytaty są również ciekawym pomysłem na dekorację. Możemy je umieścić zarówno w salonie, kuchni, jak i sypialni, dając jednocześnie pozytywną energię naszym gościom. Co więcej, motywujące cytaty zmieniają również charakter wnętrz, nadając ciekawy akcent naszym pomieszczeniom. Napisy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Począwszy od klasycznej czerni i bieli, po wprowadzające w dobry nastrój zielenie i błękity, a także energetyzujące czerwienie, czy stonowane szarości. Wszystko zależy od naszych upodobań, wystroju wnętrza i charakteru, jaki niosą za sobą motywujące cytaty.

Nie zaleca się jednak stosować naklejek na ściany świeżo malowane. Najlepiej odczekać dwa tygodnie, zanim umieścimy motywujące cytaty. Przeciwwskazane jest również umieszczanie szablonów na powierzchniach chropowatych, zagrzybionych, porowatych z odpadającą farbą oraz tłustych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here