Łukasz Szywała, czyli bilardowy show z 12-krotnym mistrzem świata

Już od ponad 25 lat krakowianin Łukasz Szywała czaruje świat trikami bilardowymi. Zaczynał, gdy miał lat 11, a dziś może pochwalić się 12. tytułami mistrza świata w bilardzie artystycznym! Wyjątkowy show mistrza z pokazem niesamowitych trików bilardowych, można zamówić, wchodząc na stronę bilardshow.pl.

Początki mistrza

Łukasz zaczynał przygodę z bilardem w klubie rodziców, w którym były dwa stoły. Było to w 1992 roku. Najpierw brał udział w małych klubowych turniejach. Zdobywał w nich bezcenne doświadczenie, grając również ze starszymi od siebie zawodnikami. Mając lat 14, Szywała został mistrzem Polski juniorów. Później przyszły kolejne tytuły, w tym mistrza Europy juniorów.

Wszystko zmieniło się w 2002 roku, kiedy Łukasz postanowił zrezygnować z pool bilarda i skoncentrować się całkowicie na bardzo widowiskowym bilardzie artystycznym, zwanym również trickshotem. Po zaledwie kilku tygodniach treningu Szywała miał już na koncie wicemistrzostwo Europy! Zakwalifikował się tym samym na mistrzostwa świata.

Wybrane sukcesy

W latach 2004-05 Łukasz Szywała zdobył parę prestiżowych wyróżnień, w tym wygrał turniej Masters oraz został mistrzem świata (pokonując w finale słynnego Mike Masseya). Zajął też wysokie piąte miejsce w US Open.

bilard2

Od tamtej pory Szywała zalicza się do ścisłej światowej czołówki bilarda artystycznego. Jest zapraszany na najbardziej prestiżowe turnieje, transmitowane przez telewizje. Do tej pory Łukasz aż 12 razy był mistrzem świata. Był też numerem jeden światowego rankingu. Do Szywały należy rekord świata w największej liczbie punktów na stole 9-stopowym. Mistrz kilkakrotnie brał też udział w zwycięskich meczach bilardowych Europa kontra USA.

Show Łukasza Szywały

Niesamowity, starannie przygotowany, widowiskowy show z pokazami trików bilardowych (http://www.bilardshow.pl/pl/pokazytrikowbilardowych/) mistrz wykonuje od ponad 15 lat. Triki prezentował w telewizji, dla firm oraz na indywidualne zamówienie. Zarówno w Polsce, jak i za granicą. Robił to, chociażby w Las Vegas czy w Bahrajnie podczas promocji wyścigów Formuły 1.

Pokaz trików bilardowych Łukasza Szywały jest wyjątkowy. Ponieważ odbywa się z czynnym udziałem osób, biorących w udział w pokazie, wykonujących niektóre triki z mistrzem. W ramach show Łukasz prowadzi też warsztaty, na których uczy gry i jej zasad. Bo poza tym, że jest bilardowym mistrzem, Szywała jest także znakomitym trenerem, z którego usług od niedawna korzystają też Chińczycy.

W trakcie show mistrz może wykorzystywać produkty klienta w roli elementów pokazu. Dla każdego z uczestników Łukasz Szywała przygotowuje też pamiątkowe gadżety. Na życzenie możliwy jest pokaz z udziałem hostessy oraz pokaz całkowicie w języku angielskim.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here