Lodówki – zastosowania i możliwości

Nowoczesne lodówki to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, mające do zaoferowania bardzo wiele funkcji usprawniających przechowywanie żywności. Można śmiało powiedzieć, że systemy, w które wyposażane są chłodziarki, wprowadzają je na wyższy poziom, dający nowe możliwości.

Nie można nie stwierdzić, że wprowadzane systemy są naprawdę zachęcające. Specjalne szuflady przedłużające trwałość produktów, wysokiej jakości wyposażenie, kostkarki do lodu, czy winiarki – to naprawdę brzmi ciekawie. Czy te wszystkie rozwiązania przydają się w praktyce? A może producenci lodówek chcą w ten sposób po prostu zachęcić nas do wyboru droższej chłodziarki? Jak często wykorzystywane są wprowadzone technologie? Dowiedzmy się wspólnie!

Innowacyjne rozwiązania

Zarówno każdy fan technologii, który wie wszystko o najnowszych modelach smartfonów, czy komputerów, ale również każdy, kto lubi praktyczne podejście do życia, na pewno zainteresuje się urządzeniami AGD nowej generacji. Te rozwiązania są kierowane do nas wszystkim, bo każdy przecież ma chłodziarkę w swoim domu. Dziś skupimy się przede wszystkim na lodówkach, które mogą naprawdę zadziwić swoimi możliwościami.

Wszystko w zasięgu ręki

Zacznijmy od tego, jak przechowujemy produkty w naszych lodówkach. Na pewno wiele z nas przyzna się, że po zakupach pakuje żywność do lodówki bez konkretnego zamysłu. Właśnie przez to często jedzenie może nam gdzieś umknąć za innymi produktami, zapominamy o nim, a ono się psuje. Aby tego uniknąć, producenci podsuwają nam szereg rozwiązań. Jednym z nich są szuflady BioFresh, w których można przechowywać zarówno owoce i warzywa, jak również mięso i ryby, a także produkty mleczne.

Funkcjonalne przechowywanie

Oprócz tego, nowoczesne lodówki posiadają trwałe wyposażenie GlassLine, czyli półki wykonane z wytrzymałego, satynowego szkła, relingi ze stali nierdzewnej oraz estetyczne wykończenia z tworzywa sztucznego. Całość nie tylko prezentuje się niezwykle elegancko, ale również umożliwia praktyczne przechowywanie, np. dzięki półce na butelki, czy słoiki z blokadą utrzymującą je w pozycji pionowej, czy też VarioBoxy, czyli pojemniki z możliwością zmiany ich położenia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na: http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/lodowki/.

W trosce o środowisko

W ostatnich latach bardzo wiele mówi się o ochronie środowiska. Nie bez znaczenia pozostaje zatem, w jaki sposób są projektowane lodówki. Otóż bardzo często wszystkie ich części wykonane z tworzyw sztucznych są specjalnie oznaczane, by ułatwić proces recyklingu. Oprócz tego ciepło wykorzystywane do produkcji urządzeń, odprowadzane jest do obiegu, jako energia grzewcza. Co więcej, producenci tworzą lodówki z wysoką klasą energetyczną, nastawione na wieloletnie funkcjonowanie oraz wysoką efektywność.

Funkcjonalne i wydajne lodówki to nie tylko obietnica

Technologie, które usprawniają przechowywanie żywności można wymieniać bez końca. Część z nich jest kwestią potrzeb. Jeśli jesteś smakoszem wina lub cygar, możesz zainwestować w dodatkową przestrzeń do ich przechowywania. Często odwiedzają cię znajomi i pijecie zimne napoje? Kostkarka na pewno okaże się przydatna. Natomiast rozwiązania przedstawione powyżej, uławiające przechowywanie i dbające o środowisko, sprawdzą się na pewno u każdego. Przede wszystkim pozwolą na znaczną oszczędność pieniędzy i zapobiegną marnowaniu się żywności. Dowiedz się więcej na: http://www.liebherr.aged.com.pl/.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here