W najbliższym czasie chcesz zakupić mieszkanie, ale obawiasz się wszystkich spraw z tym związanych? Nie ma się czego bać. Dzisiaj deweloperzy wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów i pozwalają im na skorzystanie z dodatkowych usług.

Chcesz kupić mieszkanie na kredyt i dodatkowo zapomnieć o problemach związanych z jego wykończeniem? W takim przypadku wybierz dobrego dewelopera, który ci w tym pomoże. Obecnie coraz więcej z nich oferuje swoim klientom dodatkowe usługi ułatwiające proces zakupu wymarzonego „M”. Wśród nich znajdują się głównie doradztwo kredytowe oraz usługa wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Kredyt od dewelopera

Chociaż coraz więcej osób decyduje się na zakupienie mieszkania za gotówkę, to jednak nadal dość dużo musi skorzystać z kredytu, aby pozyskać pieniądze na zakupienie swojego lokum. W takim przypadku wcale nie musimy chodzić od banku do banku, ponieważ możemy skorzystać z wygodniejszej i bardziej korzystnej dla nas opcji – doradztwa kredytowego.

Doradztwo kredytowe oferują liczne firmy specjalizujące się w branży finansowej, ale nie każdy wie, że pomoc możemy otrzymać też bezpośrednio u dewelopera. Dzięki temu od razu przy wyborze odpowiedniego mieszkania możemy przeprowadzić symulację kredytową, a nawet złożyć wniosek o kredyt na mieszkanie – bez wychodzenia do banku. Oszczędzamy czas i pieniądze, ponieważ doradca pomoże nam w wybraniu najlepszej oferty.

Mieszkanie wykończone „pod klucz”

Jeśli chcesz zdecydować się na kupno mieszkania Wrocław i inne duże miasta to również możliwość wyboru oferty „pod klucz”. Oznacza to, że za wykończenie mieszkania, czyli położenie podłóg, pomalowanie ścian, wykończenie łazienki i zainstalowanie w niej sanitariatów i armatury odpowiada ekipa współpracująca z deweloperem.

Nie musimy wtedy samodzielnie poszukiwać materiałów, ekipy, czekać na to, aż będzie miała ona wolny termin. Przeprowadzimy się do wymarzonego „M” szybciej i wcale nie będzie nas to dużo kosztowało. Ceny wykończenia „pod klucz” zaczynają się od około 500 złotych za metr kwadratowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here