kubek

Aromatyczna kawa o poranku, gorąca herbata w zimowy wieczór, prozdrowotne ziółka przed snem – kubek z pokrywką sprawdzi się świetnie w każdym przypadku, doskonale zachowując aromat napoju i zatrzymując na dłużej jego temperaturę. Domowa kawa z możliwością zabrania jej w drogę do pracy lub na uczelnię smakuje wyjątkowo dobrze, a herbata znakomicie uwalnia aromat pod przykryciem. Zioła parzone w kubku z pokrywką powoli uwalniają swoje zdrowotne właściwości, a zawarte w nich olejki eteryczne nie ulatują wraz z parą wodną.

Wygodne i różnorodne

Kubek z pokrywką to wygodny gadżet dla każdego. W zależności od wybranego rodzaju świetnie sprawdzi się w domu, ale także w drodze do pracy czy w dalszej podróży. Wygodna pokrywka zabezpieczy napój przed rozlaniem w trakcie jazdy autem czy pociągiem. W domu kubek z pokrywką doskonale sprawdzi się w długie wieczory, zachowując temperaturę gorącej herbatki. Jest to także wygodny gadżet dla dzieci, które w czasie zabawy mogą wygodnie sięgnąć po napój w zamykanym kubku ze słomką, bez obawy o rozlanie. Kubki mają zdejmowane wieczko, wygodny ustnik lub słomkę umożliwiającą wygodne picie w każdych warunkach. Kubki z pokrywką występują w kilku rozmiarach: tradycyjne kubki do parzenia ziół o pojemności 380 ml, kubki na letnie napoje nawet do 600 ml lub małe kubki do 230 ml.

W zależności od potrzeb

Kubki z pokrywką występują w kilku wariantach, w zależności od ich przeznaczenia. Różną się materiałem, z którego są wykonane, rodzajem pokrywki oraz mogą mieć uszko do trzymania lub nie.

  • Do ziół i herbat najlepiej sprawdzają się porcelanowe kubki z pokrywką i zaparzaczem. Wielbiciele liściastych naparów docenią sitko, metalowe lub ceramiczne, na którym osiadają fusy, dając czysty i aromatyczny napój. Posiadają wygodne ucho, doskonale sprawdzą się w zaciszu domowym.
  • Do zimnych napojów odpowiedni będzie lekki kubek z pokrywką z otworem na słomkę. Wykonany z trwałego tworzywa, bez ucha, wygodnie trzyma się go w dłoni. Idealny na letnie wycieczki i imprezy, dobrze chroni napój przed owadami. Produkt sprawdzi się także dla dzieci, dobrze go mieć pod ręką w czasie zabawy!
  • Dla wielbicieli rozwiązań eko dobrą propozycją jest ekologiczny, wielorazowy kubek z pokrywką. Wykonany z wytrzymałego tworzywa, na pierwszy rzut oka przypomina tradycyjny kubek papierowy, jest jednak w pełni wielorazowy. Można myć go w zmywarce i używać w mikrofalówkach.
  • Kubek z pokrywką silikonową to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla aktywnych. Silikonowe wieczko zabezpiecza napój przed rozlaniem, dobrze przylegając do brzegów kubka. Poranna kawa lub zioła zabrane na drogę dobrze utrzymają także swoją temperaturę.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here