Gran Canaria - prawdziwe centrum rozrywki

Jadąc gdziekolwiek na wakacje zastanawiamy się, czy znajdziemy tam odpowiednio dużo punktów rozrywkowych. Dotyczy to w szczególności obszarów zagranicznych. Jeśli kiedykolwiek mieliśmy obawy, że będziemy nudzić się na Gran Canarii, były to obawy w całości niepotrzebne. Zwłaszcza, że Wyspy Kanaryjskie są bardzo bogate w różne rodzaje rozrywek i to dostosowanych do przeróżnych odbiorców.

Dla rodziny i znajomych

Wakacje na Gran Canarii to doskonały sposób na wypoczynek zarówno dla całej rodziny, jak też – paczki znajomych. Znajduje się tutaj mnóstwo parków wodnych. A jak wiadomo, zapewniają one doskonałą rozrywkę wszystkim – od dzieci aż po osoby starsze. Podobnie jest z parkami botanicznymi, choć w nich będą pewnie najlepiej czuć się dzieci. Uwielbiają one przecież kontakt z przyrodą…

Na Wyspach Kanaryjskich znalazło się miejsce dla ZOO, w którym można zobaczyć występy zwierząt posłusznie powracających do swoich opiekunów. Jednym słowem, atrakcja dla wszystkich!

Gran Canaria dla miłośników (niecodziennych) zwierząt

Na Wyspach Kanaryjskich będziemy mogli też przyjrzeć się różnego rodzaju niecodziennym zwierzętom. Takim jak chociażby… motyle. Wstęp do motylarni to koszt około 25 euro. Jeśli jednak wybieramy się całą rodziną, czekają nas bardzo atrakcyjne zniżki. Podobnie jest z Crocodrilo Park, w którym możemy zobaczyć na żywo prawdziwe krokodyle. Co więcej, oprócz tych specyficznych gadów, spotkamy tam też reprezentantów wielu innych gatunków, w tym też małp.

Na Gran Canarii możemy pojeździć sobie na wielbłądzie! W tym mieście istnieje Camel Park, w którym możemy podglądać te sympatyczne zwierzęta a nawet – urządzić sobie na nich krótką wyprawę.

Angry Birds Activity Park

Któż z nas nie grał nigdy w Angry Birds? Ta specyficzna zabawa, polega na strącaniu różnych przedmiotów za pomocą charakterystycznych ptaków. Na Gran Canarii mogą sobie w nią zagrać nasze pociechy. Zwłaszcza, że grze tej został poświęcony specjalny park rozrywki. Angry Birds Activity Park to miejsce w którym czeka na nich mnóstwo atrakcji związanych z szaleństwem na różnego rodzaju przeszkodach.

Holiday World

A jeśli szukamy na Gran Canarii prawdziwie szalonych atrakcji, zawsze możemy skorzystać z oferty Holiday World, czyli czegoś na wzór Wesołego Miasteczka. Co ważne – oferta ta nie jest przeznaczona wyłącznie dla dzieci. Coś dla siebie znajdą tu również rodzice, którzy będą mogli sobie pojeździć na niesamowicie zakręconej kolejce górskiej, czy też samochodzikach.

Aktywny wypoczynek

Gran Canaria to prawdziwa atrakcja dla wszystkich, którzy kochają aktywny wypoczynek. Znajduje się tu mnóstwo wypożyczalni sprzętu do nurkowania a także specjalne szkoły. W bajkowym wręcz otoczeniu, możemy nauczyć się zasad nurkowania i wykorzystać zdobytą wiedzę do eksploatowania piękna kanaryjskich wód.

A jeśli tego wszystkiego jest jeszcze za mało, zawsze można skorzystać z ofert stadniny koni, pól golfowych i wielu innych, dodatkowych atrakcji. Jednym słowem – Gran Canaria, to chyba jedno z najbardziej rozbudowanych centrów rozrywkowych na świecie.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here