7 największych zalet monitoringu twojego samochodu

Masz auto i obawiasz się o jego bezpieczeństwo? Jeśli tak, zainwestuj w profesjonalny monitoring pojazdów. To nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które nie tylko zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa, ale również zapewni szereg dodatkowych korzyści. Przekonaj się, jakich.

Specjalnie z myślą o tych, którzy wahają się jeszcze, czy zainwestować w profesjonalny monitoring pojazdów, przygotowaliśmy listę najważniejszych zalet tego rozwiązania. Sprawdź je i sam oceń, czy warto zainwestować.

Przeznaczony dla każdego pojazdu

Bez względu na to, czy chcesz objąć monitoringiem ekskluzywną limuzynę z segmentu premium, samochody z firmowej floty wykorzystywane przez przedstawicieli handlowych, ciężarówki czy pojazdy specjalne – nowoczesny system oparty o technologię GPS spełni swoją rolę. Co więcej – zakres jego funkcjonalności możesz dopasować swoich realnych potrzeb – taką możliwość daje Ci m.in. monitoring pojazdów od Konsalnet – największej w Polsce firmy z branży security.

Daje Ci większe poczucie bezpieczeństwa niż alarm samochodowy

Kradzieże pojazdów wciąż znajdują się bardzo wysoko w rankingu najpopularniejszych przestępstw w Polsce. Wydaje Ci się, że zwykły alarm z immobiliserem wystarczy? Niekoniecznie. Przestępcy dobrze radzą sobie z ich „obezwładnieniem”, a gdy auto zniknie z parkingu – nie masz już możliwości jego namierzenia. Monitoring GPS zaś na bieżąco śledzi pozycję Twojego pojazdu, a gdy dojdzie już do kradzieży, daje też szansę lokalizacji z wykorzystaniem sygnału radiowego (także wówczas, gdy auto zostanie umieszczone na podziemnym parkingu, a napięcie akumulatora zostanie odcięte).

Pozwala Ci monitorować sposób poruszania się Twojego auta

Chcesz prześledzić ostatnio przebytą trasę i zobaczyć, ile kilometrów przejechałeś? A może pożyczyłeś auto koledze i chcesz mieć pewność, że nie zostało wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem? Monitoring GPS prawdę Ci powie, a pozycję samochodu, także w czasie rzeczywistym, możesz śledzić zarówno na smartfonie, jak i na komputerze.

Poinformuje Cię, czy jeździsz ekologicznie

Eco-driving to trend, z którym nie sposób się nie zgodzić. Dobrze jest jeździć ograniczając emisję spalin i (co ważniejsze) zużycie paliwa. Twój system monitorowania pojazdu przedstawi Ci parametry dotyczące tego, jak poruszasz się po drodze i da wskazówki, jak możesz zmienić styl jazdy na bardziej oszczędny.

Kradzież paliwa? Zapomnij!

Chcesz objąć monitoringiem auto służbowe? Dobra decyzja! Nowoczesny system monitorowania może weryfikować również stan zużycia paliwa, a nawet rejestrować każde odkręcenie korka od wlewu paliwowego. Rezultat? Koniec z „brakującym” paliwem i innymi nadużyciami.

Pozwala Ci zoptymalizować koszty jazdy

Monitoring pojazdów pozwala Ci przeanalizować charakter tras, które przemierzasz, a co za tym idzie – lepiej zaplanować kolejne wyjazdy, np. tak, aby załatwić więcej spraw podczas jednego przejazdu. To istotne przede wszystkim w kontekście zarządzania firmową flotą pojazdów.

Inwestycja w system monitorowania pojazdów jest mniejsza niż Ci się wydaje. Warto się na niego zdecydować nie tylko ze względów bezpieczeństwa. Aby w praktyce przekonać się o korzyściach z zastosowania tego rozwiązania – skontaktuj się z ekspertami w branży i uzyskaj szczegóły oferty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here