darmowe koncerty online

Darmowe koncerty online to coś, co pozwala nam łatwiej przejść przez społeczną izolację. Coraz więcej artystów organizuje transmisje na Facebooku lub YouTubie. Oto kilka ciekawych koncertów, w których możesz uczestniczyć na żywo za pośrednictwem nowych mediów.

Wielu artystów przeniosło się obecnie do sieci, gdzie organizuje dla fanów koncerty online. Takie inicjatywy cieszą się popularnością i przyciągają wielotysięczną publikę – to doskonała namiastka wydarzeń w realu. Świetnym przykładem są koncerty Męskiego Grania, które przeniosły się do Internetu lub inicjatywa „Kwarantanna na na!” na Facebooku organizowana przez Szlachetną Paczkę i popularnych polskich artystów z wytwórni KAYAX.

Oczywiście wszyscy czekamy na moment, kiedy będziemy mogli wyjść i bawić się na najlepszych wydarzeniach – zobacz planowane koncerty na lato i jesień na https://rytmy.pl/wydarzenia/wroclaw/ i już dziś zarezerwuj bilety. Na ten moment możesz jednak zadowolić się koncertami w sieci. Na rytmy.pl powstała specjalna kategoria, gdzie znajdziesz wszystkie wydarzenia online: https://rytmy.pl/wydarzenia/online/

Majówka z Cybullem w Światłowni

Janusz Cybull zaprasza 1 maja na majówkę z Otwartą Przestrzenią Światłownia z Bydgoszczy. Koncert spodoba się osobom, które lubią szanty, poezję śpiewaną czy piosenkę autorską i turystyczną. Jak dołączyć do koncertu? Wejdź na facebookowy profil Otwarta Przestrzeń Światłownia i dołącz do wydarzenia Na Odległość.

New European Ensemble – Live Stream 1, 5, 8 i 15 maja

koncerty online

1, 5, 8 i 15 maja to daty, które warto zapisać w kalendarzu. W tych dniach będą odbywać się streamy koncertów New European Ensemble. Formacja, założona w 2009 roku w Holandii przez pełnych pasji muzyków z całej Europy, jest obecnie jednym z wiodących zespołów holenderskich muzyki współczesnej. Na koncertach usłyszysz klasyki XX wieku – występy słyną z połączenia dźwięków ze sztuką literacką, filmową, taneczną i wizualną. Z New European Ensemble współpracują najwybitniejsi ze współczesnych kompozytorów, m.in. Mark Anthony, Kaija Saariaho, Magnus Lindberg, Turnage, Bright Sheng, Guo Wenjing, Carlo Boccadoro  czy Anna Thorvaldsdóttir. Grupa występowała w prawie wszystkich liczących się holach koncertowych i teatrach w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Szwecji, Finlandii, Włoszech, Libanie. W maju możesz ich posłuchać na żywo online – szukaj szczegółów na oficjalnie stronie New European Ensemble.

Żenia Tiemnikow – Koncerty Domowe

koncert online

7 maja masz natomiast okazję posłuchać domowego koncertu Żeni Tiemnikowa. Ten artysta zasłynął z występów w programach telewizyjnych „Śpiewajmy razem. All together now” oraz „The Voice Senior”. 75-letni chórzysta „Con Passione” da tym razem w Internecie koncert na żywo – do wydarzenia możesz dołączyć, obserwując profil wykonawcy na Facebooku.

Internetowe koncerty są namiastką normalności i dają nadzieję, że czas izolacji wreszcie się skończy. Warto uczestniczyć w życiu kulturalnym również online – w ten sposób dajesz wsparcie artystom, a sobie dostarczasz rozrywkę w tych trudnych czasach.

bilet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here