Szungit wyjątkowy minerał z północnej Rosji

0
718

Szukasz uniwersalnego filtru do wody, a jednocześnie cenisz naturalne rozwiązania? Odkryj Szungit – wyjątkowy minerał o niesamowitych właściwościach. Woda w interakcji z kamień nie tylko zostaje oczyszczona, ale staje się lecznicza. Dlaczego warto osobiście przekonać się o jego działaniu?

Szungit – czym jest?

Szungit to kamień pochodzący z północnej Rosji – jednym miejscem jego występowania są więc nietknięte przez ludzką rękę tereny z dala od wszelkiego uprzemysłowienia. Zawiera on fulereny – są to cząsteczki węgla, które tworzą pustą w środku oraz zamkniętą bryłę. Dzięki temu jest on w stanie absorbować na swojej powierzchni aż 95% zanieczyszczeń z wody. Oczyszcza więc w sposób kompleksowy – pozwala pozbyć się metali ciężkich, pestycydów, azotanów, pasożytów, wirusów oraz bakterii.

Właściwości lecznice Szungitu znane były na terenach Rosji już od wielu lat, a woda szungitowa pita jest regularnie przez mieszkańców wschodnich terenów, aż po dzisiejsze czasy. Znajduje ona również szerokie zastosowanie w kosmetyce – gdy używana jest do przemywania twarzy, wpływa na elastyczność skóry oraz likwiduje zmarszczki. Przyspiesza także regeneracje tkanek, nawilża cerę oraz minimalizuje objawy trądziku młodzieńczego. Płukane nią włosy stają się gęste oraz błyszczące, ich cebulki zostają wzmocnione i w rezultacie włosy przestają wypadać.

Szungit – rosyjski kamień zdrowia

Szungit to wyjątkowy minerał, który należy do najstarszej odmiany węgla na całej naszej planecie. Jego odkrycie okazało się wielką sensacją – jest w stanie zapewnić ludzkości wiele cennych właściwości, które od lat szukane są w nowatorskich technologiach. Szungit jest skutecznym środkiem na alergie oraz choroby zapalne, leczy zmiany skórne oraz zabija bakterie. Może być stosowany przy przeziębieniach oraz grypie, zapaleniu jelita grubego oraz nadkwasocie. Przywraca odporność oraz dodaje energii. Stosowany do płukania gardła przynosi ulgę przy anginie oraz zapaleniu gardła.

Samo używanie Szungitu jest wyjątkowo proste i nieskomplikowane. Wystarczy włożyć porcję kamieni do 2 litrów wody oraz pozostawić na kilka dni. Tak przygotowaną wodę poleca się regularnie spożywać oraz stosować do celów kosmetycznych.

Gdzie można kupić kamień o tych niezwykłych właściwościach? Aby cieszyć się jego wyjątkowym działaniem, należy znaleźć sprawdzone źródło – tylko minerał pochodzący z północy Rosji będzie naprawdę skuteczny. Sklepem, który oferuje naturalne produkty tego typu, jest Etnobazar. Znajdziemy tam między innymi oryginalny Szungit w kompaktowych opakowaniach, dzięki czemu będzie mogli przekonać się na własnej skórze o jego zdrowotnych właściwościach.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here