stroj kapielowy

Chcąc uprawiać sport niezbędnym staje się posiadanie odpowiedniego wyposażenia takiego jak właściwie przystosowana do danej dyscypliny odzież lub niezbędne, odpowiednio wykonane akcesoria spełniające konkretne kryteria. Jeśli chodzi o pływanie zdecydowanie warto zobaczyć co oferuje marka Funkita.

Sporty wodne – strój kąpielowy to nie wszystko!

Aby na poważnie zacząć pływać lub uprawiać każdy inny sport wodny trzeba wybrać właściwy strój kąpielowy. Jeśli pływanie traktujemy rekreacyjnie wówczas bez znaczenia pozostaje czy wybierzemy kostium jednoczęściowy czy dwuczęściowy. Jednak jeśli chcemy zacząć pływać sportowo wówczas warto wybrać opcję jednoczęściową – bikini odpada. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o komfort i wygodę. Kostium jednoczęściowy nie rozwiąże się, nie zsuwnie i zapewni dużo większą swobodę. Ciekawą alternatywą może stanowić dedykowany pod sportowe pływanie kostium dwuczęściowy składający się ze sportowego topu oraz dobrze dopasowanego i wygodnego dołu.

W produktach marki Funkita proponuje szeroki wybór kostiumów kąpielowych każdego typu, więc bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są nie tylko różne rodzaje, ale wybierać można także w wielu wzorach i kolorach.

Akcesoria pływackie, czyli co jeszcze się przyda?

Oprócz dobrze dobranego kostiumu kąpielowego w pływaniu przyda się szereg dodatkowych akcesoriów. Na pierwszym miejscu jest zdecydowanie czepek wykonany z silikonu, który chroni włosy i pozwala zachować higienę podczas przebywania w wodzie. Marka Funkita proponuje piękne czepki w jaskrawych kolorach zarówno gładkie, jak i wzorzyste dzięki czemu można czuć się stylowo nawet podczas wyczerpującego treningu!

Funkita to także duży wybór sprzętów wspomagających pływanie jak deski – ich design sprawia, że nawet jeśli dopiero uczymy się pływać to możemy poczuć się wyjątkowo. Są wykonane z dużą dokładnością dzięki czemu idealnie spełniają swoją rolę i nadają się zarówno dla tych mniej, jak i bardziej doświadczonych amatorów pływania!

Poza tym producent oferuje także wiele rodzajów wysokiej jakości ręczników pływackich w ogromnej gamie kolorystycznej, które przydadzą się po treningu. Otulenie się pięknym i miłym w dotyku ręcznikiem to jeden z ulubionych momentów nawet największych pływaków.

Na sam koniec warto też przypomnieć, że w produktach marki Funkita znajdziemy również torby i worki treningowe przeznaczone na chowanie w nich sprzętu pływackiego. Każda jedna torba wykonana jest ze specjalnej siateczki, dzięki czemu nie istnieje ryzyko zatęchnięcia mokrego kostiumu czy ręcznika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here