Ekologiczne opakowania na wynos

W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej wymagający. Nie inaczej jest z konkurencją, która również chce być najlepsza we wszystkim. Branża gastronomiczna idzie do przodu i co chwila wprowadza nowe udogodnienia. Właściciele zdają sobie sprawę, że generują sporą ilość plastikowych wyrobów. Jeszcze do niedawna na piknikach, festynach i innych uroczystościach znaleźć kubki, talerzyki i sztućce niemal w każdej “budce”. Teraz się to zmienia. Choć plastik występuje nadal, z powodzeniem zastępuje go certyfikowany papier lub inne produkty ekologiczne. Jakie?

Ekologiczne opakowania na wynos – torby papierowe przyjazne naturze

Torby papierowe z nadrukiem od kilku lat stają się coraz modniejsze. Sprawdzą się w małej i dużej gastronomii, piekarni czy firmie cateringowej. Posiadają mocny uchwyt, co będzie pomocne kurierowi przy dostarczaniu zamówienia. Eko torby papierowe z nadrukiem pozwolą na ograniczenie plastiku i są jedną z tańszych form reklamy działalności, ze względu na umieszczenie logo na torebkach. Z pewnością wzmocni to wartość marki i sprawi, że firma zacznie się dobrze kojarzyć przyszłym klientom. 

Słomki ekologiczne i biodegradowlane do napojów. Alternatywa dla plastiku

Tradycyjne wyroby plastikowe mogą z powodzeniem zostać zastąpione przez słomki ekologiczne. Wybierając je chronisz środowisko naturalne, dla których plastik jest szkodliwy. Obecnie miliony ton plastiku zanieczyszczają morza, jeziora, rzeki czy lasy. Nie możemy dłużej na to pozwolić. Jeżeli każdy z nas nie dołoży przysłowiowej “cegiełki” do ochrony natury, grozi nam katastrofa. Słomki ekologiczne powoli wypierają z restauracji ich plastikowych “braci”. Powstają z certyfikowanego papieru, makaronu, bambusa, słomy lub trzciny. W ofercie sklepu znajdziesz tylko i wyłącznie ekologiczne produkty. Wejdź na https://slowpack.pl/pol_m_Slomki-ekologiczne-168.html i dowiedz się więcej.

Opakowania ekologiczne dla Twojej firma. Sprawdź ofertę Slowpack

Slowpack to naturalny wybór. Mamy przyjemność dostarczać Tobie ekologiczne opakowania, które są przyjazne naturze. Misją firmy jest zminimalizowanie występowania szkód w środowisku naturalnym. Wybierając nasze produkty pomagasz nam walczyć z nadmierną ilością plastiku na świecie. Slowpack to wyłącznie starannie wyselekcjonowana oferta skierowana do osób, które chcą zmienić artykuły w swojej gastronomii, jak i w swoim domu. Razem możemy chronić naszą planetę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here