Ponadczasowe, modne torebki

0
2817

Idealna torebka powinna łączyć funkcjonalność z modnym designem – mieścić najpotrzebniejsze w danych okolicznościach rzeczy i uzupełniać stylizację. W tym sezonie królują ponadczasowe fasony, sprawdzone klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody.

Kultowa chanelka

Najsłynniejszym na świecie modelem torebki, obiektem westchnień milionów kobiet jest bez wątpienia Chanel 2.55. Model ten zaprojektowała legenda mody Coco Chanel, poirytowana koniecznością noszenia torebki w ręku. Stworzyła torebkę z klapką, jak w żołnierskim plecaku, uzupełniając ją o stylowy łańcuszek do przewieszenia przez ramię. 2.55 przeszedł niewielkie zmiany i przez lata stał się klasykiem, którego wartość rynkowa stale wzrasta. Cena oryginalnej torebki Chanel jest oczywiście niebotycznie wysoka, ale powstało mnóstwo modeli inspirowanych oryginałem. Modna torebka chanelka stała się dostępna dla każdej kobiety. Prosty design, stylowe pikowanie i pasująca do wszystkiego czerń to połączenie idealne na każdą okazję.

Modna Nile Chloe

Kolejną ikoną mającą swoje początki we Francji jest dom mody Chloe. Założony w latach 50. przez Gaby Aghion, która sprzeciwiała się sztywnym zasadom panującym w ówczesnym świecie mody kobiecej. Gaby tworzyła ubrania i dodatki dla kobiet pewnych siebie, o artystycznych duszach, należących do bohemy. To ona stworzyła pojęcie „ready to wear”, gotowe do noszenia, pozbawione sztywnych reguł. Designerska torebka nile chloe to projekt stosunkowo nowy, bo powstały w 2017 roku, jednak bardzo szybko stał się on obiektem pożądania. Świadczy o tym zwłaszcza fakt, że tuż po premierze wyprzedano całą serię torebek zarówno stacjonarnie, jak i online. Jej fenomen polega przede wszystkim na tym, że Nile to nie tylko torebka, ale i biżuteryjny dodatek. Pozłacane kółko może być noszone na zgięciu łokcia, na nadgarstku lub w dłoni, pełniąc funkcję ozdobnej bransolety. Ze względu na niewielkie wymiary torebka ta jest idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, mieszcząc najpotrzebniejsze drobiazgi.

Modne torebki skórzane włoskie wyprzedaż są ponadczasowym dodatkiem bez względu na okazję. Wykonanie ze skóry najwyższej jakości sprawia, że torebki są wytrzymałe, nie niszczą się szybko i służą przez wiele sezonów, ale są przy tym niezwykle lekkie. Pakowny shopper bag, lekki kuferek, kompaktowa kopertówka – bez względu na wybór, włoskie torebki ze skóry sprostają oczekiwaniom. Warto skorzystać z wyprzedaży, kiedy za niewielką cenę można sprezentować sobie wysoką jakość i oryginalny design. Włoskie torebki to niewyczerpane źródło inspiracji!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here