Opakowanie to podstawa

W dzisiejszych czasach opakowanie produktu to kwestia, która wciąż zyskuje na znaczeniu. Mowa tu jednak nie tylko o efekcie wizualnym, który ma wpływ na potencjalnego klienta, ale również o praktyczności, która sprawia, że otrzymujemy produkt świeży, a także łatwy do transportowania i magazynowania.

Maszyny pakujące

Sposób zapakowania produktów, niezależnie od ich przeznaczenia, ma istotne znaczenie nie tylko dla klienta, ale również dla przedsiębiorcy. Transport, a następnie magazynowanie produktów jest o wiele łatwiejsze i praktyczniejsze, jeśli są one w odpowiedni i profesjonalny sposób zapakowane. Ten element ma istotny wpływ na ostateczną cenę produktu, gdyż pakowanie to proces czasochłonny, a poprzez to – kosztowny. Firma ZnakPak oferuje wysokiej jakości maszyny pakujące odznaczające się wysoką wydajnością pracy, łatwością obsługi, a także trwałością i łatwością w utrzymaniu ich w stanie czystości. Oferowane przez firmę maszyny pracują w systemie flowpack – opakowują produkty za pomocą folii znakomicie sprawdzającej się zarówno w przypadku produktów spożywczych, jak i przemysłowych. Tego typu urządzenia znakomicie sprawdzają się w przypadku produktów o regularnych kształtach, a także przy pakowaniu seryjnym. Każdą tego typu maszynę można dostosować do indywidualnych potrzeb, zmieniając ustawienia szerokości i długości opakowania, odpowiedniego do parametrów produktu. Maszyny mogą być dodatkowo wyposażone w datownik, drukarkę termosferową, a także aplikator etykiet. Co ważne, urządzenia wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu odznaczają się najwyższym stopniem trwałości, a także są łatwe do utrzymania w czystości, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku pakowania produktów spożywczych.

Szeroki serwis

Firma ZnakPak oferuje nie tylko sprzedaż szerokiej palety różnorodnych typów maszyn pakujących. Jej doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy z pewnością doradzą klientowi w doborze odpowiedniego urządzenia dla jego firmy, co z kolei pozwoli na zoptymalizowanie kosztów związanych z produkcją i dystrybucją oferowanych produktów. ZnakPak oferuje ponadto stały serwis swoich urządzeń, dzięki czemu klient nie musi martwić się o kwestie związane z naprawą czy wymianą zużytych części nabytych maszyn pakujących. Firma ZnakPak posiada w swojej ofercie również używane i potargowe urządzenia, które naturalnie sprzedawane są w niższych cenach. Firma prowadzi komis maszyn pakujących, co jest znakomitym rozwiązaniem dla najmniejszych przedsiębiorstw. Oprócz części zamiennych, ZnakPak oferuje swoim klientom również szeroką paletę materiałów opakowaniowych w postaci folii termokurczliwych, folii stretch, tasiemek twistband czy klipband. Firma świadczy również usługi konfekcjonowania oraz pakowania w wysokiej jakości folię termokurczliwą poliolefinową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here