premixy dla e-palaczy

Każdy, kto kiedykolwiek spróbował e-papierosa, doskonale wie, że jego smak jest nieporównanie lepszy do jakiegokolwiek tradycyjnego papierosa. Co więcej, ogromną zaletą nowoczesnego sposobu palenia, jest możliwość próbowania coraz to nowych aromatów. Z tego powodu smakosze chętnie po nie sięgają, a my pragniemy zaproponować nowe, oryginalne smaki. Na który się zdecydujesz?

Premixy do e-papierosów

Elektroniczne papierosy to popularne gadżety, coraz chętniej wybierane jako alternatywa dla klasycznych papierosów albo nowy sposób delektowania się niepowtarzalnymi smakami. Nawet osoby, które nigdy nie paliły i nie chcą uzależnić się od nikotyny, czasem po nie sięgają, bazując wówczas na pozbawionych tej substancji aktywnej premixach. Czym jednak są one dokładnie?

Premix to rodzaj specjalnej mieszanki do e-papierosa, składającej się z aromatu i gęstej bazy, w skład której wchodzą zazwyczaj gliceryna roślinna i glikol propylenowy zmieszane w odpowiednich ilościach. Nie zawierają nikotyny, dzięki czemu mogą być dystrybuowane w większych pojemniczkach, liczących sobie nawet 120 ml. To wygodne rozwiązanie, które jest doceniane w szczególności przez osoby lubiące często sięgać po swojego papierosa. Dzięki niemu nie jest konieczne kupowanie wielu klasycznych liquidów jednocześnie, by zawsze nosić ich zapas przy sobie.

Co zrobić z premixem?

Każdy doświadczony palacz wie, jak używa się poszczególnych akcesoriów do e-papierosa, jednak początkujący i ci, którzy dopiero chcą po niego sięgnąć, na pewno zastanawiają się, co powinni zrobić po zakupie premixu.

Przede wszystkim warto zauważyć, że premixy są gęstsze od klasycznych liquidów, dlatego muszą zostać zmieszane z bazą przed użyciem. Mogą być przy tym wykorzystywane bazy bez nikotyny lub zawierające ten składnik. Dzięki temu każdy palacz może sam zdecydować, czy robi to z powodu substancji aktywnej, czy jedynie dla smaku.

Dodając bazę bez nikotyny, można bowiem cieszyć się wspaniałym aromatem e-papierosa bez jakiejkolwiek obawy o uzależnienie czy inne skutki uboczne palenia. Z kolei miłośnicy klasycznych papierosów mogą łatwo przestawić się na elektroniczne, korzystając z baz zawierających nikotynę. Dzięki temu zyskają jednocześnie dostęp do niej, jak i niezapomniane walory smakowe.

Innowacyjne smaki premixów

Najważniejsza zaleta e-papierosów, czyli ich smak, zawdzięczana jest przede wszystkim odpowiedniemu premixowi, który zawiera naturalne aromaty. Świetnym przykładem bogatej, niekonwencjonalnej serii są premixy Mighty Vapour, które powstały na bazie francuskich aromatów. Przygotowane przez profesjonalnych, doświadczonych blenderów i poddane zaawansowanemu technologicznie procesowi dojrzewania zachwycają intensywnością, zmysłowością i bogactwem smaku.

Wśród dostępnych produktów znalazły się takie, które zasmakują miłośnikom cytrusów, jak na przykład orzeźwiający, słodki grejprut czy delikatne mango. Z kolei każdy, kto preferuje rodzime smaki, będzie mógł nacieszyć zmysły kwaskową, wyrazistą żurawiną lub klasycznym smakiem wiśni. Dla tych, którzy lubią eksperymentować, przygotowano chłodne, odświeżające połączenie granatu i aloesu. Bez wątpienia znajdziesz więc coś dla siebie, niezależnie od tego, czy postanowisz wapować bez, czy z nikotyną.

Artykuł powstał przy współpracy z liquider.eu – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here