Naklejki na lodówkę - najszybszy sposób na nową kuchnię

Kuchnia i łazienka to takie pomieszczenia w domu, których remont wiąże się z ogromnym przedsięwzięciem. Trzeba skuć stare kafelki albo zamontować zupełnie nowe, kupić meble, armaturę kuchenną, czy łazienkową i wreszcie dokonać zakupu nowego sprzętu AGD. Czy faktycznie remont tych pomieszczeń musi być aż taką wymagającą pracy, nakładu czasu i pieniędzy misją? Po pierwsze trzeba samemu sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nas na to stać, a po drugie, czy nie ma lepszego, tańszego sposobu, by nieco odświeżyć kuchnię, która nie jest przecież aż w tak złym stanie. Naklejki na lodówkę i renowacja mebli to jedno z takich rozwiązań.

Jak odmienić kuchnię bez remontu?

Każdy z nas tak ma, że czasem potrzebuje zmian, nie tyle co w życiu, ale również w przestrzeni, którą na co dzień się otacza. Drobne przemeblowania, dokupowanie różnego rodzaju dodatków czy nowe zasłony. Nie brakuje też takich elementów w mieszkaniu, które najzwyczajniej w świecie nas drażnią, ale działają jeszcze sprawnie, więc szkoda je zmieniać. Jednym z takich przedmiotów jest lodówka, która pod wpływem promieni słonecznych nabiera nieestetycznego, żółtego koloru albo jest dość mocno porysowana. Co zrobić, by poprawić jej wygląd? Naklejki na lodówkę są wtedy świetnym rozwiązaniem, bo pomogą zmienić nieco wygląd kuchni bez uciekania się do wielkich remontów, które są pracochłonne i wymagające sporych nakładów pieniężnych.

Jak odnowić lodówkę?

Producencie tego typu gadżetów prześcigają się w pomysłach na wizualizację takich naklejek. Często odnoszą się do tematów żywieniowych, ale nie są one w tym motywie monotematyczne. Ponadto takie naklejki dostępne są na tradycyjny klej, jak i w wersji magnetycznej. Te pierwsze wymagają trochę więcej pracy przy ich przyklejaniu, ale to tylko po to, by na powierzchni nie powstały estetyczne bąble. Naklejka magnetyczna do powierzchni lodówki przykleja się praktycznie samoistnie. I jedne i drugie naklejki na lodówkę można w łatwy i szybki sposób odkleić od powierzchni. Dzięki temu często można zmieniać jej wzór.

Nie jest to drogi gadżet, dlatego naklejki na lodówkę możemy zmieniać cyklicznie, na przykład zgodnie z obowiązującą porą roku lub świętem. Na Boże Narodzenie bałwanki i choinki, na Wielkanoc z kolei kurczaczki i zajączki, w lato natomiast zielone drzewa i błękitne morze, a jesienią? Może jakiś weselszy motyw, by nieco rozjaśnić te ponure dni.

Takie naklejki można kupić już na wymiar lub gotowe wzory przycinać do właściwych rozmiarów (taka opcja jest dostępna w naklejkach z tradycyjnym klejem). Tym sposobem można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt i zyskać nową lodówkę, bez jej wymiany.

Artykuł powstał we współpracy z https://wally.com.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here