moda

Kosmetyki stanowią nieodłączny element naszego codziennego życia. Praktycznie każdego dnia każda kobieta maluje się do pracy, szkoły, na imprezę, randkę czy jakiekolwiek inne wyjście. Czasem jednak mało osób zmienia swój makijaż na co dzień i wykonuje tę czynność w ten sam sposób od lat, nie wiedząc, że moda damska w tej kwestii non stop się zmienia lub po prostu nie chcąc eksperymentować z makijażem.

Każda kobieta powinna jednak zdawać sobie sprawę jak nowe, innowacyjne techniki wykonania czy też nowe rodzaje, marki produktów mogą poprawić jej wygląd czy zmienić go o 180 stopni. Na przykład większość starszych osób nie pamięta o konturowaniu twarzy, co przecież stanowi praktycznie podstawę makijażu i w dodatku zmienia nam odrobinę kształt naszej twarzy. Sama próba kombinacji z cieniami lub kreskami może być wybawieniem dla większości kobiet czy po prostu zmiana pomadki, której używają na co dzień.

Ważnym kosmetykiem, o którym często zapominamy jest baza pod nasz makijaż, co może wzmocnić jego trwałość, a jest to ważne szczególnie teraz podczas coraz cieplejszych dni. Wiele technik czy kosmetyków możemy poznać dzięki stronom takim jak tik tok czy na innych serwisach z filmikami. Często wiele osób przychodzi po kosmetyki do drogerii lub zamawia go online po obejrzeniu takiego filmu, bo przecież teraz reklama przenosi się do Internetu, a każda z nas może sobie wybrać komu zaufa w kwestii kosmetyku. Przynosi to wiele korzyści przede wszystkim firmom i zarabiającym, ale też niezwykle wygodne jest to dla ludzi, bo przecież coraz więcej z ans spędza czas z komórką czy przy laptopie zamiast przed telewizorami, niektórzy twórcy, którzy robią tematykę makijażu w mediach społecznościowych starają się być wiarygodni i pokazują produkty takimi jakie są na prawdę, dzięki czemu możemy rzeczywiście sprawdzić dane opinie, poza tym ludzie również chętnie komentują filmy twórców opisując kosmetyk i piszą o swoich doświadczeniach z nim, co jest korzystne dla użytkowników, mogących skonfrontować szereg różnych opinii.

Media społecznościowe coraz częściej ośmielają nas z mocniejszym, innym, bardziej szalonym makijażem. Tak więc po przejrzeniu szeregu różnych stron internetowych dostrzec można, iż w tym sezonie modne jest dobre, dokładne konturowanie twarzy bronzerem, rozświetlaczem czy różem do policzków. Kolejnym ważnym aspektem są brwi, które w tym sezonie zaczesujemy do góry i dokładnie, ale i naturalnie wypełniamy, do czego przyda nam się również żel do stylizacji tych brwi. Zaszaleć można tego lata z kolorystyką naszego makijażu, bo modne są róże na powiekach oraz białe kreski.

Jeżeli chodzi o usta to powinniśmy się tutaj zaopatrzyć w konturówkę o nawet kilka odcieni ciemniejszą od naszej normalnej pomadki, ale klasyk nadal pozostaje w modzie i oczywiście nadal możemy nosić na ustach czerwoną pomadkę. Wracając do kresek oprócz białej wersji nadal modna jest czarna, z tym że mniej stonowana, oczy są tu mocno podkreślone. Eyelinerem można także zrobić kreski na jakie macie ochotę pod względem kształtu, ponieważ modne są geometryczne, ciekawe kształty na oku.

Na powiekach oprócz róży możemy także nałożyć czerwień, zieleń czy ciemny niebieski, bo ogólnie mocne kolory są teraz modne, żadne ramy nas tutaj nie ograniczają wszystko zależy w głównej mierze od nas i naszych preferencji i jak zaszalejemy. również w przypadku tuszy można pokombinować i użyć ciekawego koloru jak np. niebieski czy brązowy. Wszystkie makijażowe granice, które znamy wcześniej zacierają się i w tym sezonie na pewno modne są kolory, kształty, coś ciekawego i na pewno nieminimalistycznego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here