Dlaczego laser na rozstępy jest najlepszym rozwiązaniem?

Laserowe usuwanie rozstępów jest z pewnością alternatywą dla sposobów względem walki z brzydkimi, niekiedy ciemnymi bliznami na brzuchu, piersiach, udach. Korzystanie z kosmetyków czy innego typu sposobów w tym temacie nie zawsze zadowala. Dlaczego tak trudno usunąć brzydkie blizny i czy laser frakcyjny jest w stanie poradzić sobie z bliznami okalającymi ciało?

Wykorzystanie lasera frakcyjnego tj. laser na rozstępy do usuwania blizn powstałych na brzuchu udach, rękach czy piersiach jest jednym z lepszych rozwiązań w przypadku borykania się z problemem brzydkich, mało estetycznych rozstępów, które niejednokrotnie spędzają sen z powiek osobom, które je mają. Laser na rozstępy wykorzystywany jest przez specjalistów bardzo często. Zarówno u pacjentów płci żeńskiej, jak również męskiej. Laser rozstępy spłyca rozstępy w dużym stopniu już po pierwszej wizycie w gabinecie lekarskim. Jednak laser rozstępy tak naprawdę usuwa w dużym stopniu wszelkie blizny, również starsze po kilku zabiegach.

Rozstępy – czym są?

Rozstępy to podłużne blizny, często w odcieniu fioletu lub czerwieni, które wyglądają mało estetycznie na ciele. Pojawiają się wówczas, kiedy skóra zaczyna się szybko rozciągać, co często można zauważyć w trakcie ciąży. Usuwanie rozstępów katowice najczęściej wykonywane jest u kobiet po ciąży, u osób otyłych, obarczonych genetycznie, w okresie dojrzewania, o bardzo częstych wahaniach wagi. Co więcej usuwanie rozstępów katowice następuje również u osób przyjmujących leki steroidowe lub u kulturystów.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Nie wszystkie osoby mogą sobie pozwolić na lasery na rozstępy ze względu na przeciwwskazania, które je eliminują. Szczególnie w przypadkach:

• karmienia piersią,
• zażywania niektórych leków, w tym antykoncepcyjnych,
• przy szybkim przyroście masy mięśniowej.

Tego typu lasery rozstępy wykorzystywane w pracy lekarza są skuteczne, najbardziej korzystne w tej sytuacji. Usuwany rozstęp katowice wymaga regeneracji, przynajmniej trzech tygodni na odbudowę tkanki, aby można było wykonać kolejny zabieg. Starsze rozstępy nie zawsze można wyeliminować do końca, jednak ich spłycenie, jak również poprawa kondycji skóry z pewnością przemawia za tym, żeby skorzystać z oferty specjalistów wykonujących tego rodzaju zabiegi. Tym bardziej, że jest to jedna z możliwości, która rzeczywiście jest w stanie dać jakiekolwiek rezultaty.

[Głosów:5    Średnia:3.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here