Dermapen sposobem na młodszy wygląd

Większość z nas marzy o dobrej kondycji skóry, która jest gładka, elastyczna i pozbawiona zmarszczek. Niestety wraz z upływem czasu pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, co spowodowane jest między innymi obniżaniem się poziomu kolagenu i elastyny w strukturach skóry. Istnieje jednak wiele sposobów, aby zadbać o kondycję swojej skóry i spowolnić pojawianie się zmarszczek. Doskonałe efekty przynoszą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – przykładem może być Dermapen. Dowiedz się, na czym polega ten zabieg oraz kiedy warto go zastosować?

Dermapen – dlaczego warto?

Odpowiednia pielęgnacja skóry jest niezwykle ważna, aby jak najdłużej cieszyć się gładką i elastyczną skórą. Jednak chociaż nawilżanie cery i dostarczanie jej składników odżywczych za pomocą domowych sposobów jest ważne, często nie przynosi pożądanych efektów. Dzieje się tak, ponieważ przeszkodą jest bariera naskórka, która uniemożliwia pełne wchłanianie się substancji. Właśnie dlatego, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak Dermapen cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Ich sekret tkwi przede wszystkim w nowatorskiej technologii. Terapia ta dostarcza składniki odżywcze bezpośrednio w głębsze warstwy naskórka, omijając jej barierę ochronną, co ma wpływ na ich lepszą przyswajalność. Co więcej, same iniekcje powodujące mikrouszkodzenia, stymulują skórę do odbudowy oraz pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawienia jej kondycji.

Dermapen  – na czym polega?

Dermapen Warszawa to wszechstronny zabieg, który wyróżnia się bardzo szerokim zastosowaniem. To tak naprawdę jeden z rodzajów mezoterapii igłowej. Jednak w tym przypadku, cały proces nie przebiega w sposób manualny. Wykorzystuje się specjalne urządzenie nazywane dermapenem, które wyposażone jest w mikroigły rozmieszczone w równych odległościach. Umożliwia on przeprowadzenie zabiegu nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto pozwala na regulację głębokości iniekcji, dzięki czemu można dopasować parametry urządzenia do danego fragmentu ciała. Ten nowatorski rodzaj mezoterapii stosowany jest w wielu różnych sytuacjach – przede wszystkim w celu odmłodzenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek. Ponadto niweluje mankamenty, które powstały na skórze między innymi z powodów hormonalnych. Dermapen stosowany jest na także na blizny i rozstępy. Dzięki niemu można pozbyć się cieni pod oczami. Polecany bywa na rozszerzone pory. Poprawia też koloryt skóry, a nawet może być używany w walce z wypadaniem włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here