Chrupiąca panierka do kurczaka i marynata

Holly Powder oferuje marynatę i panierkę do kurczaka i ryby, dzięki którym każdy właściciel lokalu gastronomicznego będzie mógł przygotować w krótkim czasie smaczne i apetyczne dania.  

Holly Powder należy do grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek spożywczych na polskim rynku w segmencie produktów przeznaczonych dla gastronomii. Oferuje wysokiej jakości marynatę i panierkę do kurczaka i ryby. Produkty upodobali sobie właściciele lokali gastronomicznych, doceniając ich smak, jakość, zapach, a przede wszystkim dania, jakie powstają przy ich użyciu.

Producent marynaty i panierki do kurczaka i ryby

Właściciele lokali gastronomicznych wciąż poszukują sposobów, które pomogą im przyciągnąć nowych klientów oraz zatrzymać stałych klientów na dłużej. Aby odnieść sukces w branży gastronomicznej, przedsiębiorca powinien m.in. rozpoznać potrzeby oraz oferować potrawy spełniające oczekiwania klienta. Dzięki produktom Holly Powder właściciele mogą serwować modne i apetyczne dania, do których klienci zawsze wracają, zachwycając się smakiem i zapachem.

Marka Holly Powder powstała pod koniec 2014 i już zdobyła zaufanie wielu klientów. Ich kluczowym produktem jest marynata i panierka do kurczaka oraz ryby. Pozwalają one właścicielom lokali urozmaicić kartę menu o nowe dania m.in. nuggetsy dla dzieci, pikantne skrzydełka, chrupiącą rybę, sałatkę z panierowanym kurczakiem bądź apetyczne kanapki.

Wraz z doskonałej jakości produktami firma oferuje kompleksowe wsparcie marketingowe. Lokale, które serwują dania z wykorzystaniem produktów Holly Powder mogą liczyć na wszelkie materiały reklamowe jak: menu na stoliki, plakaty, opakowania na jedzenie bądź szkolenia.

Propozycja marki Holly Powder kierowana jest głównie do lokali gastronomicznych: pizzerii, barów szybkiej obsługi bądź restauracji.

Pełną oferta marki znajdziesz na stronie internetowej: https://hollypowder.pl

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here