fotel do pedicure

Pacjenci w trakcie wizyty w gabinecie podologicznym zwracają uwagę na wszystko. Nie tylko doświadczenie i umiejętności podologa są ważne, ale także wyposażenie gabinetu. Fotel do pedicure jest jednym z elementów, który znacząco wpływa na zadowolenie z wykonanych usług. W tym artykule wyjaśnimy, jakie funkcje powinien mieć taki fotel.

Wybór fotela do pedicure

Można śmiało powiedzieć, że wybór fotela podologicznego nie jest łatwy. Przede wszystkim zależy on od charakteru oferowanych usług. Uwzględnić trzeba nie tylko komfort pracy kosmetyczki, ale również wygodę siedzenia. W sprzedaży można znaleźć różne modele foteli o zróżnicowanych kształtach oraz kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ceny są naprawdę mocno zróżnicowane. Nie ulega wątpliwości, że podstawowym elementem wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego jest fotel.

Profesjonalna opieka

Pacjentowi należy zapewnić profesjonalną opiekę, a fotel wpływa w znaczącym stopniu na jej poziom. Właśnie dlatego trochę więcej uwagi powinno się poświęcić wyborowi tego sprzętu. Chodzi przede wszystkim o to, żeby pacjent czuł się odprężony i maksymalnie zrelaksowany po wizycie. Jednak nie tylko to ma znaczenie, ponieważ ważna jest także stabilność. Dzięki stabilności pacjent będzie mógł utrzymać stopy we właściwej pozycji. Fotel podologiczny powinien być dostosowany do wymagań pracowników oraz potrzeb klientów. Kilkanaście minut w takim fotelu spędza przeciętny pacjent, jednak zdarza się, że zabieg trwa nawet kilka godzin.

Zakup fotela

Należy pamiętać, że fotel podologiczny powinien być przede wszystkim ergonomiczny. Oznacza to, że ma zapewniać możliwość płynnej regulacji różnych elementów. Dzięki temu kosmetyczka będzie mogła przyjąć dogodną pozycję podczas zabiegu. Warto wspomnieć, że obsługa fotela podologicznego powinna być intuicyjna, natomiast regulacja płynna. Łatwa i szybka musi być też zmiana ustawienia podnóżków mebla. W salonie kosmetycznym nie ma czasu, żeby skupiać się na tego typu czynnościach. Elektryczny lub pneumatyczny system regulacji znajduje się w nowoczesnych fotelach do pedicure. To sprawia, że kosmetyczka może dostosować mebel do preferencji swoich oraz klientki. Dodatkowo klientka nie musi nawet schodzić z fotela podczas szybkiej zmiany ustawień. Teraz wiesz już, jaki fotel do pedicure kupić.

Fotel do pedicure znajdziesz w ofercie beautysystem.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here