hansgrohe logis

Wybór optymalnych baterii łazienkowych jest niezwykle ważny. Dobór ich ma bowiem wpływ nie tylko na estetykę wnętrza, ale także i na funkcjonalność łazienki. Remont łazienki wykonuje się raz na kilka, a nawet i kilkanaście lat. Z tych właśnie względów warto jest postawić na baterie do łazienki sprawdzone, takie które pochodzą tylko od producentów. Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają baterie Hansgrohe Logis – Które zachwycają swoją estetyka, ale także i parametrami pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – nie czekaj i skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!

Popularna bateria umywalkowa Hansgrohe Logis

Chcąc wybrać optymalną baterię umywalkową, można pogubić się w gąszczu ofert. Poszczególne modele są zróżnicowane pod względem estetyki, materiału, z jakiego zostały wykonane, funkcjonalności. Jedną z tych, która nieprzerwanie cieszy się sporą popularnością, jest bateria umywalkowa Hansgrohe Logis. Model ten jest połączeniem ciekawego designu, a także i wysokiej jakości wykonania, o czym można przeczytaj tutaj.

Wystarczy wspomnieć o tym, że bateria umywalkowa Hansgrohe Logis wyposażona jest w ceramiczną głowicę. To właśnie ona jest gwarantem jej długiej i bezawaryjnej pracy. Na końcu wylewki bateria Hansgrohe posiada aerator. To właśnie dzięki niemu wypływająca woda jest napowietrzana, perlista, przyjemna w kontakcie ze skórą. Najważniejsze jest jednak to, że perlator pomaga zmniejszyć zużycie wody i to nawet o 30-40%. Ze względu na estetykę baterie Hansgrohe Logis sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, w których ważny jest minimalizm i jakość wykonania.

 
umywalka

Postaw na sprawdzone rozwiązania – baterie Hansgrohe Logis!

Wybierając baterie do łazienki, należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na to, z czego zostały wykonane. Baterie Hansgrohe Logis są wykonane z mosiądzu – materiału, który nie tylko jest trwały, ale także odporny na wiele czynników, nie koroduje. Poza tym mosiądz posiada właściwości antyseptyczne. Warto wspomnieć o tym, że baterie umywalkowe Hansgrohe Logis mogą współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Modele te posiadają także funkcję Comfort Zone, czyli różne warianty wysokości oraz technologię EcoSmart, która przekłada się na oszczędności, związane z mniejszym zużyciem wody.

Baterie Hansgrohe Logis wybierane są nie tylko ze względu na estetykę, czy parametry techniczne, technologie, ale także i na swoją przystępną cenę. Atutem jest także bezproblemowe czyszczenie baterii. Modele te posiadają idealnie gładką powierzchnię, którą wystarczy przetrzeć miękką szmatką z delikatnym środkiem czyszczącym, np. płynem do mycia naczyń. Po wyczyszczeniu powierzchni, należy wytrzeć ją do sucha.

bateria umywalkowa

Długa gwarancja baterii wannowych Hansgrohe Logis!

Wybierając baterie do łazienki, powinno zwracać się uwagę także na gwarancję producenta. Czym jest ona dłuższa, tym można przypuszczać, że produkt jest lepszy. W przypadku baterii wannowych Hansgrohe Logis gwarancja ta wynosi aż 5 lat ochrony. W porównaniu do produktów konkurencyjnych, jest to okres znacznie wyższy. Kolejnym atutem tych baterii, jest także dostępność części zamiennych w regularnej sprzedaży i to nawet po wycofaniu danego modelu z rynku. Jest to duża zaleta, ponieważ nawet po wielu latach użytkowania baterii, można wymienić zużyte części i przedłużyć żywotność produktu.

Seria Hansgrohe Logis składa się z wielu modeli baterii, z baterii umywalkowych, natryskowych, wannowych, bidetowych, a także i części zamiennych. Ich różnorodność sprawia, że praktycznie każdy może wybrać optymalne baterie dopasowane do swoich potrzeb, stylu łazienki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here